Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Ех, любов любов....

Go down 
+3
Xrisi
Admin
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^
7 posters
АвторСъобщение
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeПон Яну 15, 2007 1:52 pm

Влюбени ли сте? Я споделете сега. Има ли някой пич по който да сте луднали мнооооооооооого здраво :heart: И какво мислите за любовта? Хубаво или лошо нещо е? Кара ли ви да се чувствате щастливи? Помага ли ви в трудни моменти? Ами прегръдките и целувките? Обичате ли нежности , подаръци , вечери на свещи...общо казано романтика? Абе всичко за любоВта :heart: Аз ще се изкажа мааалко по-нататък Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 6:05 am

Arrow Лъчо е най-новият член на класацията "Кандидати за гадже на Вики(русата)".Той с страхотен мачо,повтарял 8 клас ,но защото е снимал филм Exclamation не защото е тъп.Много е красия,с черни очи,които направо образуват черна дупка в сърцето ми,и черна коса Smile
Arrow Радо е страшно красиво момче,което не е по критериите ми(които са 1.циганин 2.По-голям от мен),но все пак е в класацията Wink продължавай в същия дух Радо Wink
Arrow Калин нито е красив,нито е циганин,но отново е в класацията.Той е 10д клас от испанската гимназия,срещнах го на Витоша и продължавам да го държа в класацията,защото имам негова снимка.За да го видите кликните тук.Той е момчето с чадъра Smile
Arrow Течи е момчето,което никога няма да забравя,защото 1.Той ме научи да играя футбол 2.Ме харесваше такава каквато съм.Течи е на 18 години не знам къде учи,с какво се занимава,наскоро научих истинското му има Стефан.Стефан има кола и ми е обещал,че ще ме повози Wink За да видите Течи на снимка кликнете тук
Arrow Тони е най-добрият приятел на Течи.Той е на 21 и е от младшия отбор по футбол на ЦСКА.Един път се прибирахме заедно автобуса и разбрах,че е хипер печен и зарибен по модата Smile
Arrow Влади е от бившото ми училище(Мира сигурно го знае).Той леко мургавичък,със страхотни очи и ме харесваше,но веднъж ме обара аз му ударих шамар и от тогава не си говорим.Видях го вчера беше си също така готин,но с 15 см отгоре Smile
Arrow Съни-за него не съм сигурна дали го харесвам или не ама е доста симпатичен и ще помоля stedi_gen да му публикува снимка ако искате да го видите Wink
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 8:12 am

аз одобрявам само Лъчо и Съни lol! Тоя Радо слуша габба Evil or Very Mad и нещу не ми харесва така както съм слушала......Калин е под нивото ти Вики Very Happy Същото се отнася и за Течи...можеш да си фанеш къде къде по-яки би Very Happy Тони е НА 21...21....а ти на 14...чай да сметна разликата :lol: Просто на един 21-годишен МЪЖ са му различни представите (не само за гаджета и харесваници а изобщо разбиранията му за живота) от твоите Wink Тоя Влади ми изглежда голямо копеле :lol: таааааа такам Razz Добре бе Викс ти все се оплакваш как не ти върви в любовта и некфи там неща и проблеми и бла бла...в крайна сметка кфо мислиш за любовта? Good or bad Question
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 8:54 am

Love love Smile
[17:06:30] Съни каза: а теди
[17:06:34] Съни каза: аз не искам теди
[17:06:37] Съни каза: аз искам теб
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 9:42 am

Ех, любов любов.... Sunny33Съни
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 9:43 am

очевидно на някой ще му провърви в любовта :heart: има ли някой дето е със несподелена любов кат мен да се утешаваме заимно Wink Айде и аз ще споделяяяя....Харесвам си един Алекс от 8Д клас от испанскатааааааа. Не е нищо особено на външен вид като изключим тва че има страхотни очи...зелени само че са тъмно зелени близо до зеницата и колкото повече се отделечава мястото от зеницата толкова повече изсветлява цвета :heart: Но мене външен вид не ме боли толкоз...абе той е симпатяга...обаче характера муууууууууу...ебаси сладура :heart: супер печен е и тва страшно много хора ми го казват и просто съм страшно влюбена :heart: Вчера пътувахме заедно в рейса и простоооо АУ щях да полудея...такъв сладур ееееее :heart: Са искам да му зема скайпа ама ще видим как ще успея без да разбере че съм луда по него :twisted: Са съжаление моето шесто женско чувство ми казва че той не ме харесва и няма да ме хареса и изобщо нищо няма да стане НИКОГА въпреки че ме успокояват че имало шанс...има на найци Sad както и да е да не се сдухвам толкоз Wink А иначе за мен любовта е най-чистото , най-красивото чувство. Когато си влюбен всичко ти се струва дет има една приказка "РОЗОВО" Rolling Eyes Радваш се на всичко , усмихваш се постоянно и си мнооооооооооого щастлива :heart: Когато си тъжна , винаги твоето момче те успокоява...хубаво е да имаш някой до себе си , да те гушне , да те целуне , да ти каже колко много те обича Crying or Very sad А когато го няма този човек малко по-трудно преживяваш някои неща...С 2 думи любовта е много много много хубаво нещо:heart: Без любоВ света е загубен.... А колкото до романтиката...аз съм мнооооо романтична и мнооо обичам разни такива неща. Много са сладурски :heart: та така с любовта. Толко от мен засега
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 12:45 pm

lubovta e ne6to mnogo otnositelno s risk da prozvo4a banalno za men lubovta e ne6to prekrasno i v sa6toto vreme ne6to adski bolezneno
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 12:56 pm

има много вярно в това....са съжаление всяко нещо си има начало и край и любовта е едно от тях....както и още много много...Началото винаги е хубаво , прекрасно , забавно , но края е болезнен , тъжен ... като всеки край...Плачем ли плачем защото ни липсва този човек и може да не се върне никога Crying or Very sad ох млъквам че много спомени ме връхлетяха... Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 12:57 pm

При мен и начало няма Sad
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 1:08 pm

ще има...търпение....да ти кажа по-добре никво да го няма отколкото да е кат при мен...началото идва и след 1 час идва и края :lol:
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
min4e_1188

min4e_1188


Брой мнения : 56
Age : 32
Registration date : 08.01.2007

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 1:20 pm

ебаси романите пи6ете хора
Върнете се в началото Go down
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeЧет Яну 18, 2007 10:21 am

Viki smqtam 4e e prekaleno da sre6tne6 lubovta no te uverqvam 4e 6te q sre6tene6 za6toto ti i sladka umna zabavna i t.n. ti 4e budi spokoina nqma ot kvo da se oplkva6 vse o6te flower
Върнете се в началото Go down
Alish

Alish


Брой мнения : 20
Age : 30
Registration date : 24.01.2007

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 9:44 am

Еми любовта е нещо хубаво,което всеки иска да намери .. No още не съм я срещнала, affraid Но всичките ти въпроси са много хубави,защото ни кара да помним колко е хубаво да си влюбен.щастлив си,имаш човек до себе си,който ще бъде винаги с теб до края.Който ще ти помага дори и в най-лошите моменти и когато го видиш изведнъж сълзите ти ще изчезнат,защото пред теб ще е едно същество на което не можеш да устоиш..От любовта боли,но мисля че си заслужава..
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 10:00 am

Мерси Wink Много си права в това за болката. Наистина страшно много боли да те наранят и когато стане няма връщане назад. Затова тогава трябва да си спомним хубавите моменти , колко сме били щастливи , и да не съжаляваме за нито едно нещо. Трябва да сме доволни от това което се е случило и да си кажем "Беше прекрасно , но е време да продължа напред" и да го направим - да продължим напред без да се обръщаме и да поглеждаме в миналото...е ако ще поглеждаме хубавите моменти за да се зарадваме и да си спомним че сме имали и хубави мигове - да , но ако ще се връщаме назад за да се сдухваме - ИЗКЛЮЧЕНО Rolling Eyes И спокойно не си единствената която още не е намерила любовта...всички сме така Crying or Very sad Но за всичко си има време и място така че и нашето някой ден ще дойде Wink До тогава имаме приятелите си а те са страшно голямо богатство Wink
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 11:53 am

и двете сте супер прави за6тото така или ина4е все о6те е рано да сре6тнет истнскита лубов има време не трябва да се бърза Very Happy а когато страда6 за какво са приятелите ако не ти помагат когати има6 нужда от тях Exclamation ако е истински ( а се сумнявам 4е всеки от вас няма поне един а и пове4е ) тои винаги би ви помогнал Wink
а когато изгуби6 4овека на които дулго време си държал както каза Вики просато трябва да продължи6 напред без да се обръ6та6 назад ( само за хубавите моменти) за да се подсти6 4е си е струвало и си стува да бъде6 ВЛЮБЕН :heart: Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
Т-еррористка

Т-еррористка


Брой мнения : 1
Age : 35
Registration date : 09.02.2007

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeВто Фев 13, 2007 12:40 pm

абе така и така съм тука поне и аз да се от4ета с нещо Smile
та дам имам си приятел....ама много си го обичкам farao ....той е моето слънчице,моята луничка,моето небе,моите звезди,понякога и облаците,които предизвикват дъжда от сълзи в очите ми ама какво да се прави-пълно щастие няма...малко по-голям е от мене(на 21 е Razz ),но това не ни пречи да си се обичкаме и да сме си щастливи заедно...та така.... inlove inlove inlove
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 12:54 am

Еее най-накрая един щастлив комент аре честити му Св.Валентин от мене русото Вики
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 12:16 pm

И от мен , и от мен Smile Айде честит ви празник на всички! Много си ви обичкам {{{{ Обичайте се и вие }}}}}inlove inlove inlove
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Sponsored content





Ех, любов любов.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех, любов любов....   Ех, любов любов.... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ех, любов любов....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Адски ми е зле хора помогнете-
Идете на: