Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Хора,моля ви помогнете ми!

Go down 
+3
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^
min4e_1188
Admin
7 posters

Да му ударя ли шамар?
Да
Хора,моля ви помогнете ми! Vote_lcap100%Хора,моля ви помогнете ми! Vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Хора,моля ви помогнете ми! Vote_lcap0%Хора,моля ви помогнете ми! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
 

АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 17, 2007 6:24 am

Днеска Къналиев ми каза,че слушам габа само заради Радо,което е истина Exclamation И той само ми говореше някакви простотии,от типа на "Ти си някаква чалгарка и прочие...И аз нищо не мога да му кажа ;( и идеята ми е да му прасна ли един шамар на Къналиев или не.И ако не какво да направя?Утре сутринта искам да го вида и да съм си подготвила нещо,което да му кажа,за да го изложа пред радо и да се изкарам готина Wink Ама няма какво ;( Помооооооооооооощ
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
min4e_1188

min4e_1188


Брой мнения : 56
Age : 32
Registration date : 08.01.2007

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 17, 2007 6:29 am

ти вече знае6 кво мисля ама аз предлагам да стоиш далеч и от двамата в автобуса,тва е и е лесно. ако мн те издразни пак му бий един шамар да види с кого има работа .Радо 6е се изкефи че нали мрази каналиев
:drunken:
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 17, 2007 6:46 am

Еми ако ще се направиш на по-яка пред Радо и ако те дразни Къналиев му джасни един тупаник cheers lol! Няма да е лоша идеята :lol: Обаче аз мисля да земеш да се ориентираш към 1 момче а не да фърчиш от цветче на цветче flower че накрая ще стане ебаси фала....смиъл нз мен лично ми се струва супер тъпа идеята през 5 секунди да си мислиш за различно момче....абе както и да е. Фрасни му шамар ако те издразни и си тръгни! А не да стоиш и да го гледаш Wink
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 17, 2007 9:11 am

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^ написа:
Еми ако ще се направиш на по-яка пред Радо и ако те дразни Къналиев му джасни един тупаник cheers lol! Няма да е лоша идеята :lol: Обаче аз мисля да земеш да се ориентираш към 1 момче а не да фърчиш от цветче на цветче flower че накрая ще стане ебаси фала....смиъл нз мен лично ми се струва супер тъпа идеята през 5 секунди да си мислиш за различно момче....абе както и да е. Фрасни му шамар ако те издразни и си тръгни! А не да стоиш и да го гледаш Wink
Ами ако пак ме издразни точно това ще направя утре Wink А за Радо някое съветче аз го забравих де ама все пак
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 17, 2007 10:41 am

az sam za da mu odari6 6amar v podxodq6tiq moment
Върнете се в началото Go down
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeЧет Яну 18, 2007 10:15 am

Kvo mu misli6 vuob6te ote na momenta si go e zaslujil sledva6tiq put prosto o prosni s edin 6amar affraid
Върнете се в началото Go down
naughty_girl

naughty_girl


Брой мнения : 24
Localisation : In My Dreams
Registration date : 30.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 11:03 am

Бой,Бой докато мърда Exclamation affraid :lol: :tongue:
Настоявам да пуснеш Анкета
``От коя страна да му вкарам тупаника:
a)Ляво!
b)Дясно``
geek майтапкам се
{}


Последната промяна е направена от на Сря Яну 24, 2007 11:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.blackeyedpeas.com
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 11:47 am

това всу6тност е супер добра идея според мен Wink Exclamation
Върнете се в началото Go down
naughty_girl

naughty_girl


Брой мнения : 24
Localisation : In My Dreams
Registration date : 30.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 11:48 am

stedi_gen написа:
това всу6тност е супер добра идея според мен Wink Exclamation
Мойта идея ли? :lol: :lol:
Върнете се в началото Go down
http://www.blackeyedpeas.com
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 11:53 am

Мда мисля 4е е гениална Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy Wink
Върнете се в началото Go down
naughty_girl

naughty_girl


Брой мнения : 24
Localisation : In My Dreams
Registration date : 30.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 11:56 am

Ти какво подмазваш ми се щото искаш да те черпя ли Question :lol: :lol: Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.blackeyedpeas.com
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 11:58 am

Ло6о не6то има ли Question Question Question Question Arrow не ве базик просто искам вики да му го върне тъпкано а това наистина си е идея Exclamation
Върнете се в началото Go down
naughty_girl

naughty_girl


Брой мнения : 24
Localisation : In My Dreams
Registration date : 30.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 12:00 pm

нЕма лошо :tongue:
Ми тя и в моя форум беше пуснала такава тема и там имаше доста добри съвети,но все пак ``накажи тъпака с мълчание`` не е нужно да го удря... bounce
Върнете се в началото Go down
http://www.blackeyedpeas.com
Alish

Alish


Брой мнения : 20
Age : 30
Registration date : 24.01.2007

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 12:31 pm

Бъзикай го,като ти каже че си чалгарка..му кажи : "Айде айде,знам че и ти слушаш ,ама тайно.."или че има 500 мб с АЗИС Smile и някви е такива хх Smile просто го обърни на бъзици,а не на сериозни разговори,за да не се стига до караници Smile
Върнете се в началото Go down
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeЧет Яну 25, 2007 5:11 am

e sled tolkova mnogo saveti nqma li da razberem nai-posle kakvo e napravila viki s toq.
AAAAAAAAAAAAA Shocked
Върнете се в началото Go down
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 6:40 am

Da verno viki kvo 4aka6 kaji ni vs s nai-malkite podrobnosti Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 8:21 am

Еми какво да ви кажа аз не се качвам в неговия автобус и след "злополуката" не сме се засичали,а и не искам да се засичаме Exclamation Говедо с говедо Exclamation Умри бе педераст грозен :twisted: Ох ама Минчето ще ме убие,защото те двамата да в един автобус и сега я оставям сама Embarassed Ама в понеделник ще се кача пък да видим какво ще стане lol!
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 8:40 am

Boi boi dokato murda Very Happy Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хора,моля ви помогнете ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора,моля ви помогнете ми!   Хора,моля ви помогнете ми! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хора,моля ви помогнете ми!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Адски ми е зле хора помогнете-
Идете на: