Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.

Go down 
+4
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^
stedi_gen
Xrisi
Admin
8 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeЧет Яну 18, 2007 10:46 am

Кажете,кое е най-хубавото нещо,което някой ви е казвал Question
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeЧет Яну 18, 2007 11:27 am

viki kvi sa tiq temi temi deto gi dava6 mnogo sme nervni dnes a Question Question Question Question Question Question Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeПет Яну 19, 2007 6:31 am

Koe ot vs?????? Wink
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeПет Яну 19, 2007 9:00 am

Охоооооо колко хубави неща са ми казвали Very Happy Зависи в какво настроение съм и тогава различни неща ми се струват най-хубави Very Happy Сега наскоро се сещам едно което много ме зарадва. Имам една приятелка още от детската градина - Маги. От тогава сме дружки. Бяхме в една група , после в един клас , бяхме отличничките на класа и много си помагахме. На изпитите бяхме в едно даскало , входящите ни номера бяха еднакви с изключение на предпоследната цифра , изкарахме еднакъв бал на изпитите (34.126) ... бе просто направо все едно сме един и същ човек cheers Както и да е. В 3 клас някъде се скарахме мн жестоко (не поомня за какво , а и тя не помни) и не си проговорихме до 6 клас някъде. Тогава започнахме да обменяме една - две думи. Осъзнахме че ако си помагаме на контролни и тей нататък сме мн силни и така започнахме още повече да контактуваме. 7 клас приказвахме страшно много. Едва ли не цялото време в даскало го откарвахме приказвайки си. Споделяхме си и много се сближихме. Цялата ваканция не сме се виждали и тя много ми липсва. Обаче постоянно си пишехме иии се канехме ужким да се видим. Нон стоп си споделяхме всякакви проблеми...просто няма нещо което да съм скрила от нея и тя от мен. Казва ми неща които на съученичките че дори и на майка си не казва Very Happy И наскоро преди 3 дни някъде тя ми каза нещо което просто ме накара да се почувствам най-щастливата. Каза ми че от всичките и приятелки аз оставам най-истинската и най-добрата и че винаги ще ме обичка и ще ми споделя и че много и липсвам...казвам ви не мога да ви опиша как се почувствах...след толко мн караници аз още държа на нея и като ми каза това направооо...защо не беше до мен да я прегърна Very Happy Неска ходих да я видя и тя кат ме видя как ми се нахвърли да ме гушкаааа...запозна ме с мн нейни съученички и ме вкара нелегално в даскалото през един друг вход :lol: А аз после кат си тръгвах се загубих по коридорите :lol: Както и да е. Та тва беше най-хубавото нещо което някой ми е казвал ТЕЗИ ДНИ Razz
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeСъб Яну 20, 2007 2:32 pm

по случай това което е написала вики за своята фр радвам се някой е намерил такъв фр но аз никога не съм искала и могла да подреждам моите фр и да казвам ти си the best фр а ти си последния в редицата и така нататък и затова не мога да подредя това което те са ми казвали. Просто защото знам че всички държат на мен и всичко което са ми казвали е било наистина искрено Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeСъб Яну 20, 2007 3:09 pm

и аз до сега не съм могла да го правя но каквото си е било в детството такова си остава...и не мога да кажа че някой друг приятел ми е по-близък от Маги или Плами (най-добрата ми приятелка) защото с тях съм преживяла повече от половината си живот до сега...познаваме се от бебенца и просто едва ли има някой който знае повече за мен от тях двете и който мога да нарека по-добър приятел от тях. Просто няма как да си изкривя душата за да не видя че те са ми супер близки Rolling Eyes Нз как да го обесня но определено човек който е с теб от 14 години ти е по-близък от който и да било друг Wink Иначе тва което ти казваш ти също е така Wink Но както казах не мога да си изкривя душата и да кажа че те са ми еднакво близки както са ми хората които познавам от 5 седмици Wink
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeПон Яну 22, 2007 5:03 am

Da Вики наистина си права разли4но е да познава6 някои от 14 год и от 1 седмица но и ти не мойе6 да противоре4и6 на това 4е има хора с които се сре6та6 и има6 4увството 4е си познавал цял живот Exclamation
Върнете се в началото Go down
gloriagirl

gloriagirl


Брой мнения : 15
Age : 31
Registration date : 31.12.2006

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeПон Яну 22, 2007 5:36 am

Теди, наистина има такива хора и те се познават от пръв поглед Wink
А пък по темата малко-еми казвали са ми много неща ама най-яките думи на момче несъмнено си остават "Обичам те" .... е тва е склонно да ме разтопи Very Happy
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeПон Яну 22, 2007 6:06 am

абе за тва обичам те...спорен е въпроса щото тая фраза вече се използва едва ли не за всичко...на всеки който срещнеш му викаш "ОБИЧАМ ТЕ" а па момчетата колко често го казват тва...и почти никога кат го кажат не го правят защото те обичат а щото си имат нешу друго наум Wink Но и аз изтръпвам кат ми каже някой "Обичам те" :heart: Ех любов , любов...А за тва което каза Теди - дам определено си права и аз го изпитах тва дори Wink И излезе едно страхотно приятелство Wink
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeВто Яну 23, 2007 10:20 am

мда и аз съм изпитала на гърба си срещаш някой с който не се караш защото сте съгласни за вс и имате еднакви интереси и характери и мисли и суперVery Happy
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeВто Яну 23, 2007 2:03 pm

мен това донякъде ме плаши понеже нищо не е перфектно и сичко има начало и край...и когато нещо , някаква връзка , върви по вода , в един момент рухва много злобно и много боли Crying or Very sad Иначе сичко останало е супер обаче човек кат се замисли и....Crying or Very sad както и да е отклоняваме сеVery Happy
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 4:21 am

mi da ama az ve4e 2 god imam takava fr i dosega ne sme se karali i se 4uvame vs den i se vuijdame 4esto i ne se otklonqvame ot temata Very Happy
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 8:09 am

абе отклоняваме се тей че да спреме Razz Знаете ли кое е най-хубавото нещо което чувам всеки ден... моята любов ми казва "ЗДРАСТИ" :heart: Тва е най-хубавото нещо което чувам всеки ден :lol: Тва беше в кръга на шегата де :lol: Иначе наистина ме радва тва "здрасти" ама чак най-хубавото нещо което ми казват не е Razz Знаете ли кое истински ме радва? Когато мама ми каже "Обичам те , ти си най-миличкото и най-добричкото и най-сладкото детенце" и ме цунка...ето това с нищо друго не може да се сравнява...това е най-хубавото нещо което мога да чуя Wink
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 8:15 am

Абе аз я пуснах тая тема па въобще не пиша.Знаете ли кое е най-хубавото нещо,което Радо ми е казвал Arrow "Охо,ще ми освободиш място"
Но ако говорим сериозно се кефя,че си мисли,че слушам габа Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 8:29 am

хахах да еба и нахалното ко*еле :lol: И ти освободи ли му :lol: Ако е "да" не ми казвай ами си бий един шамар да не дойда да ти го бия аз утре че ше е много силен :lol:
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 8:31 am

Aма аз вече ставах и ....за тва иначе нали не бих станала...той просто видя че ставам и се зарадва момчето.... :star:
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 8:37 am

хаха да добре Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
naughty_girl

naughty_girl


Брой мнения : 24
Localisation : In My Dreams
Registration date : 30.12.2006

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 10:57 am

Била съм Пич! :lol: :twisted: Suspect :tongue:
Върнете се в началото Go down
http://www.blackeyedpeas.com
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 11:45 am

Вики сръ 4е 6те го кажа ама според мен дори и да не ства6е пак 6те6е да му го освободи6 или поне 6те6е да му напражим малко място да седне до теб Wink
Върнете се в началото Go down
Alish

Alish


Брой мнения : 20
Age : 30
Registration date : 24.01.2007

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 12:11 pm

Ами срам ме е ,но наистина не се сещам.. Sad
Върнете се в началото Go down
min4e_1188

min4e_1188


Брой мнения : 56
Age : 32
Registration date : 08.01.2007

Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 8:48 am

на ен ако ми говори6 мило никой няма да те слу6а,за тва на мен хубави не6та не се казват мн
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.   Най-хубавото нещо което някой ви е казвал. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Най-хубавото нещо което някой ви е казвал.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Всичко за теб :)-
Идете на: