Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Empty
ПисанеЗаглавие: Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя?   Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Icon_minitimeВто Яну 23, 2007 10:07 am

Аре признай си няма да ти се сърдя Razz
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя?   Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Icon_minitimeВто Яну 23, 2007 10:26 am

Molq ne sum we az dori ne znaeh viki moi 4ovek az ne sum govorila s neq otkrovenno ot sigurno minala godina i moe li da znam za kvo mi da kazvam amo 6te se pokaja kato nai golqmata klukarka ne moga da povqrvam 4e si si go pomislila ili pone za6to ne mi go kaza v licto Question Question Question Question Question
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя?   Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Icon_minitimeВто Яну 23, 2007 10:45 am

stedi_gen написа:
Molq ne sum we az dori ne znaeh viki moi 4ovek az ne sum govorila s neq otkrovenno ot sigurno minala godina i moe li da znam za kvo mi da kazvam amo 6te se pokaja kato nai golqmata klukarka ne moga da povqrvam 4e si si go pomislila ili pone za6to ne mi go kaza v licto Question Question Question Question Question
Еми чудя се кой може да го е казах аз не само теб питах
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя?   Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Icon_minitimeВто Яну 23, 2007 2:14 pm

който и да е , ако го хвана , ще му счупя сладката главичка....мн мразя някой да порти и клюкари а пък да го прави на г-жи просто го ненавиждам...щото най-лесно е да натопиш някой ама после....после кат те нарабат не ти се иска да си жив...а да му е*а и нещастниците Evil or Very Mad то бива бива ама всяко нещо си има граница...
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя?   Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 7:32 am

6te se nameri govedoto viki i togava 6te iska da ne se e rajdalo po dobre o6te sega da si priznae moe da sme po milostivi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя?   Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 8:02 am

ok priznavam moze da sam az ama nqkoi 6te me zapoznae li s naidenova parvo
xaxaxaxxaxaxax :lol: :lol: :lol: Very Happy Smile Wink Cool :lol: cheers lol! :o :heart: {malko leko se maitapq ako nqkoi ne e usetil} Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy {ligava se uzas}
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя?   Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 8:08 am

И да ми го беше нарисувала нямаше толкова ясно да ми стане Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Valentine_To%20funny
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя?   Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 8:12 am

ok cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя?   Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Теди,ти ли каза на Найденова,че я мразя?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Спам-
Идете на: