Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Напразните надежди

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Alish

Alish


Брой мнения : 20
Age : 30
Registration date : 24.01.2007

Напразните надежди Empty
ПисанеЗаглавие: Напразните надежди   Напразните надежди Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 12:27 pm

Те са нещо толкова подло,нали..?Или бъркам..Пускам темата,защото в момента съм в една такава Игра,игра със чувства..От която наранената съм аз,естествено.."Когато някой те обича,а ти него не..забравяш всичко бързо,без да те боли..след време ,след,мисли след мъки..виждаш го влюбваш се..сега наранената си ти.."
Най-лошото е ,че мъжете не знаят,че дават напразни надежди..Според мен го правят несъзнателно,просто не са сигурни какво искат..И ние си патим..
Не си го виждала от 1 година,а е имало нещо между вас,не силно но е имало..
Днес го виждаш,и не само днес,в продължение на една седмица..Той идва с теб,разхожда се с теб,гушка те,топли те,тичате в дъжда заедно..И нищо..
Накрая нищо..Защо?Не знам..Ужасно гадно е,ужасно трудно е..Но времето ще покаже,и всичко се връща..Сега той си го връща..Исках това да кажа като цяло..Исках да ви го споделя,защото мисля,че не съм единствената наранена на този свят No
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Напразните надежди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напразните надежди   Напразните надежди Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 1:26 pm

Ох милата....не си единствената която си е патила от това. Аз съм го преживяла чакай да преброя...2 или 3 пъти. И мога да ти кажа че не го правят съвсем несъзнателно. Едни го правят защото не са сигурни какво чувстват (както казваш ти). В един момент си мислят че те харесват но после се оказва че не е така. И понеже момчетата са лайна (с малки изключения но повечето са такива) и не знаят какво е да кажеш ДЕЛИКАТНО БЕЗ ДА НАРАНИШ МОМИЧЕТО че не я харесваш , ти го изстрелват по възможно най-шибания начин и накрая да - ти си наранената. Други момчета ти дават напразни надежди защото нямат какво да правят. Т.е. гаджето или момичето което си харесват не им обръща внимание , а ти му обръщаш. И момчето си казва "Брей тая иска да я върже...що да я разочаровам" (нали знаеш че те постоянно мислят за бройки...кой колко е забил) и ето ти на - почва да ти дава напразни надежди. И после бум - пак ти си наранената. Момчетата никога не мислят като нас за чувствата на другия. Или ако мислят не знаят как да го направят и се провалят....те просто са момчета и никога няма да се променят за съжаление Crying or Very sad Това което ти описваш е ужасно. Аз бих те посъветвала да бъдеш по-предпазлива и да внимаваш с кой се захващаш но знам че ще си кажеш "Мда ще я послушам...права е" но няма да го направиш...и аз съм била в същата история , в която си ти сега и ме посъветваха да му тегля майната и да внимавам вече. И аз си казах "Ооооо ще го направя...тва е мн добър съвет"...да ама не...не можех да го направя. Мисълта ми е че мога да си давам съвети колкото си искам обаче няма да подействат. Просто несъзнателно сички повтаряме грешките си , потретяме ги , докато най-накрая се осъзнаваме къде сме. За тва щи кажа едно - живота е едно голямо лайно (с извинение). Несправедлив е към онези , към който не трябва да бъде такъв. Той е едно като един филм изпълнен с безброй приключения. Ние поемаме риска за всяко едно от тях и започваме да го водим този живот. Не всяко приключение е приятно...Ето примерно дечицата в домовете за сираците - виновни ли са че нямат семейства? Не. Виновни ли са че майките и бащите им не ги искат? Не. Живота несправедлив ли е към тях? Да, но те нямат вина за това. Хората които биват убивани или преживяват разни такива трагедии (като пожари , наводнения и т.н.) виновни ли са? Не. Но биват наранявани нали...мисълта ми е че живота е страшно несправедлив и никой не може да го оправи...и проблемите с любовта са най-малките тей че не бива да се сдухваме. Живота продължава , идват нови приключения , а ние трябва да се примирим със станалото и да гледаме напред Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Alish

Alish


Брой мнения : 20
Age : 30
Registration date : 24.01.2007

Напразните надежди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напразните надежди   Напразните надежди Icon_minitimeЧет Яну 25, 2007 1:16 am

Мдам,всичко което си написала е вярно..И наистина ти го каза,кой с каквото и да се опитва да помогне,аз не мога да го сторя..Просто гледаме напред,и си гледаме кефа..Знам,че едно момче не заслужава всичко това,ама.. Neutral ще дойде време в което ще разберат какво са изпуснали,тогава вече ще е късно.. alien
живота е кофти картина,като цяло..Но хубавите моменти компенсират лошите и ги засенчват..какво по-хубаво нещо от това да знаеш,че имаш някой до себе си който те разбира,и който е със теб във всяко едно отношение..Да,ама не всички са такива,не всички са готови за това,не всички имат сивото във главата за да помислят,коолко ни нараняват само за да повдигнат егото си..Ами в такъв случай,майната им,нали знаеш-за всеки влак си има пътници.. Smile няма да си мъча аз душата,заради някакъв си пиклио ,дето не знае какво прави Smile) geek lol!
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Напразните надежди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напразните надежди   Напразните надежди Icon_minitimeЧет Яну 25, 2007 5:23 am

Наистина едно момче не заслужава толкова обаче когато си го харесваш или по-"лошото" - влюбена си в него , изобщо не те боли колко заслужава и дали има смисъл да плачеш заради него. Ти просто се радваш на миговете прекарани заедно и плачеш когато те нарани...Което е гадничко когато той не изпитва същото...защото тогава е повече плаченето от радването Crying or Very sad За съжаление момчетата са доста смотанки и мнооооооооооого трудно разбират какво са изпуснали...Те по-скоро ходят и се фукат кое момиче са наранили , а после ако все пак я харесат си викат "Оооооо аз съм момче , тя момиче...ще ме върже...те момичетата са тъпи"...да ама не....не го връзва и тогава наеш какво си казват? "Е па кфо от тва...тя е пу*ка , ку*ва , ку*ка смотана ... кфо ме боли за нея"...т.е. ако не му обърнеш внимание той почва да те обижда...такива са момчетта Neutral
Понякога има един мноо шибан момент когато вместо хубавите моменти да засенчват лошите става обратното - така сме наранени , огорчени , толкова ни е гадно и ни се плаче че като дойде хубавия момент не можем да го оценим както трябва...а понякога той даже ни наранява защото си спомняме за същия такъв хубав момент прекаран с някое момче...а сега той не е тук да сподели хубавия миг и това го прави този миг някакси лош... и ни сдухва Crying or Very sad Абе несподелената любов = напразни надежди = мнооооооооого сълзи...това е шибаната истина която никога няма да се промени Crying or Very sad И все пак един ден идва нашия влак и ние се качваме на него и сме щастливи Very Happy Така че си заслужава да страдаме и да чакаме само за да дойде влака и да ни зарадваWink
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Alish

Alish


Брой мнения : 20
Age : 30
Registration date : 24.01.2007

Напразните надежди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напразните надежди   Напразните надежди Icon_minitimeЧет Яну 25, 2007 10:13 am

Цитат :
Така че си заслужава да страдаме и да чакаме само за да дойде влака и да ни зарадва

точно така,напълно съм съгласна!
Върнете се в началото Go down
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Напразните надежди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напразните надежди   Напразните надежди Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 6:40 am

Вики мноо точно си се изразила но аз пък мисля че за да дойде този влак преди това трябва да се премине през всичката радост и болка която вие толкова добре ни описахте да ма момчетата на тоя свят които не ги интересува как се чувства момичето което са наранили а е в главата им колко момичета са забили и как сега неговите фр ще го боготворят щото той е голям сваляч и такива простотии а всъщност е един тъпанар който няма представа как да се държи на една обикновена среща повечето се държат надменно и се праат на голямата работа за да ти се харесат а всъщност са говеда накратко тях не ги интересуваме ние като качество а като количество (или е така при повечето момчета)Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Напразните надежди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напразните надежди   Напразните надежди Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 8:35 am

И още по-накратко : МОмчетата мислят само за ебане и как да изчукат и обарат някоя мацка , колко са и големи циците , къф и е задника и дали ще им пусне Evil or Very Mad Тъпа раота
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Напразните надежди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напразните надежди   Напразните надежди Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 8:39 am

Mom4etata sa gadove Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Напразните надежди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напразните надежди   Напразните надежди Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Напразните надежди
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Адски ми е зле хора помогнете-
Идете на: