Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 11:12 am

До сега в сериала.Изложеното по-долу е цитат от разговора м/у Вики и Адашката й за случилото се м/у Алекс и нея в автобуса


Цитат :
[17:03:49] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: trygvame nie s mina nali i otivame na na6ta si spirka tam da 4akame
[17:03:57] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i idva 72 i az se ka4vam vytre
[17:04:09] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i gledam nqkyf super qk pi4 sednal nali na edna sedalka
[17:04:14] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: ama e v gryb i ne mu vijdal liceto
[17:04:23] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: no mi se struva nali gotin...taka mn qko oble4en
[17:04:37] happynoodlegirl каза: и...........
[17:04:39] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i si vikam nali "are sa 6e otida da sedna pri nego da go zqpam"
[17:04:58] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: iiiiiii
[17:05:06] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: otivam az nali i sqdam na sysednata sedlaka
[17:05:14] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i v toq moment mom4eto se obry6ta s lice kym men
[17:05:17] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i poznai koi be6e?
[17:05:21] happynoodlegirl каза: алекс
[17:05:24] happynoodlegirl каза: ")
[17:05:26] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[17:05:32] happynoodlegirl каза: и кво
[17:05:38] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: a te imaha 3 bloka i az vyob6te ne o4akvam d ago vidq
[17:05:57] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i samo opulvam nali o4i i mu vikam "Abe ti kfo prai6 tuka" a toi mi vika "ooo ela da sedne6 tuka nali"
[17:06:06] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i mi pravi mqsto nali da sedna do nego
[17:06:06] happynoodlegirl каза: леле
[17:06:10] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i sqdam az i po4vame
[17:06:16] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: da si prikazvame
[17:06:19] happynoodlegirl каза: егати якото
[17:06:24] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i az mu vikam "Abe da ne si bil na kafe"
[17:06:31] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i toi "mda...a ti 6to ne doide"
[17:06:46] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i az ve4e 6tqh da otka4a 6toto ebasi interesyva se 6to ne sym do6laaaaaaaa
[17:06:54] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i samo "amiiiii imah 4 bloka"
[17:06:57] happynoodlegirl каза: супер
[17:07:14] happynoodlegirl каза: ех ама защо днеска нямахме 3 блока
[17:07:22] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i toi vika "kfo ima6e sa" i az "fizi4esko..u4eha ni da tancuvame hora" i toi vika "i az moga...mama ponqkoga me u4i"
[17:07:33] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i az mu vikam "wow...brao na tebe Smile "
[17:07:40] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i si govorihme za ghorata
[17:07:43] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i posle nali sprqhme
[17:07:52] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i az mu vikam "abe koi be6e neska na kafe"
[17:08:08] happynoodlegirl каза: и.............
[17:08:11] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i toi mi kaza nali i az mu vikam "pot tiq imena samo 3-4 poznmavam" i toi '6te te zapoznaq spoko"
[17:08:15] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i az "ooo mersi"
[17:08:28] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: posle po4na da mi razkazva tam edin kak go tormozi po gsm
[17:08:40] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: min,. pyt kat putuvahme zaedno nekyf mu zvyne6e po gsm
[17:08:43] happynoodlegirl каза: ама ебаси акотп
[17:08:48] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i mi razkazva nali 4e pak mu e zvynnal
[17:08:58] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i az mu vikam "ooo koga be"
[17:09:00] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i se hilq
[17:09:16] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i toi smao me poglejda s gotinite o4i4ki , usmihva se i vika "abe ti da nqma6 ne6to ob6to"
[17:09:36] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i az "pff xaxa ne ... ta az dori ne ti znam nomera" i se zamislqm malko i samo dobavqm "VSE O6TE"
[17:09:55] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i si vikam naum "lele koi znae sa kfo 6e kaje" i toi "abe q si dai nomera"
[17:10:23] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i az ve4e na ryba na 6tastieto razbira6 li
[17:10:23] happynoodlegirl каза: е тва е егати готиното
[17:10:30] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i mu go kazah i toi mi dade negoviq
[17:10:37] happynoodlegirl каза: а скакп
[17:10:38] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: iii mi razglejda gsm i be5e tolko sladko
[17:10:48] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i az samo se prestra6avam i mu vikam "A skype ima6 li"
[17:11:02] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i toi "dam. az 6ti go napi6a...ako iska6 de"
[17:11:07] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i az "ooooooo iskam"
[17:11:16] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i toi mi vika "abe q si dai tvoq az 6te namerq"
[17:11:17] happynoodlegirl каза: и сега!
[17:11:34] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i az mu go kazah i vikam "za vseki slu4ai 6ti napi6a sms"
[17:11:37] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: iiii sa 4akam
[17:11:39] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: da me nameri
[17:11:39] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: Razz
[17:11:45] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i posle samo kakto si govorim
[17:11:51] happynoodlegirl каза: ох аре бе кво се бави!
[17:12:05] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i toi se oglejda i opulva o4i i vika LELE AZ TRQQ DA SLIZAM
[17:12:12] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i az "Az 6tqh da ti kaja...sled malko"
[17:12:24] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i toi "e dobre 4e pone ti znae6 kyde trqq da sleza Very Happy "
[17:12:26] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i mi kaza 4ao
[17:12:29] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: i posle kato sleze
[17:12:32] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: pogledna kym reisa
[17:12:35] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: (inlove)



P.S.:Моля не спамете в тази тема!


Последната промяна е направена от на Пет Яну 26, 2007 11:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 11:30 am

o nov serial QKO
dano e gotin
koga e sledva6tata seria? :lol!:tva e po dalgo ot men be ama vaznoto e 4e sxvanax
za kvo se razpravq tuk stiga da ima-sex,lazi i priqtelstvo
az sam fen NOMER 1[xaxaxaxaxa} Shocked Shocked Very Happy


Последната промяна е направена от на Пет Яну 26, 2007 11:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 11:30 am

хахаха аз да разкажа малко : В момента главната героиня Вики е много натъжена защото Алекс още не я е потърсил в скайп. И Вики си мисли че той я е забравил Crying or Very sad How saaaaaaad Crying or Very sad И сега тя не знае какво да прави...чуди се да чака ли до понеделник и тогава да му се скара или да се помъчи тя да го намери Question Exclamation Question scratch


п.с. Админа имаш някфа грешка в послеписа си...пише "Моля ТЕ"...scratch
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 11:37 am

a zna4i sledva6tiq zrebetz po koito e LITNALA [glavnata geroinq] VIKI e tozi ALEKS a ?
moze li da popitam kvo stana s La4o?aaaaaaaaaaa Suspect Suspect Suspect Suspect

НЕ ТЯ БЕ! АЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!!!! АЗ СЪМ ЛУДНАЛА ПО АЛЕКС!!! АЗ АЗ АЗ И САМО АЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!!! ТОЙ Е МОЯТА ЛЮБООООООООВ!!! ААААААААААААААААААЗ :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 12:19 pm

И така историята продължава да се развиваааааааа. Туко що се сдобих със скайпа на моята голяма любов inlove АЛЕКСССС inlove Сега чакам да дойде на линия и да ми даде пълномощнооо и ше си пишем. Очаквайте продължение inlove inlove inlove Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 1:38 pm

Цитат :
[22:22:12] kateto каза: alex ako ti kaje ne ne go zaka4ai pove4e 6tot...stava lo6o ama kaje li ti da druj se dokrai
[22:22:48] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: хахаха той ако ми каже да ххахаха не смао ще се държа ми нз кфо ше напраа
[22:22:51] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: Very Happy
[22:23:02] kateto каза: xaxa smsiul 4e
[22:23:16] kateto каза: mnogo durji na momi4etat koito haresva ili s koito hodi
[22:23:38] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: смисъл?
[22:23:43] kateto каза: xaxa
[22:23:48] kateto каза: mi smisul 4e
[22:24:07] kateto каза: of i az nz to4no kaka da ti go obqsnq
[22:24:07] kateto каза: Very Happy
[22:24:11] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: опитай
[22:24:17] kateto каза: mi 4e
[22:24:24] kateto каза: kart haresva nqkoe momi4e
[22:24:34] kateto каза: i ne 4e se vmaniq4aa Very Happy
[22:24:34] kateto каза: ama
[22:24:42] kateto каза: mnoo seprivurzva
[22:24:46] kateto каза: i posle
[22:24:51] kateto каза: kat go naranat mnogo strada
[22:24:52] kateto каза: Very Happy
[22:25:25] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: аз не наранявам!
[22:25:28] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: мен ме нараняват
[22:25:41] kateto каза: da de az ni6to ne kazvam za teb
[22:25:47] kateto каза: porpincip govora
[22:25:48] kateto каза: Wink
[22:25:51] ^Ғع₪Ќǻ {{P}} ع√å₪ع$©ع₪©ع^ каза: а колкото до привързването...ох и с мен е така и тва ми играе лоша шега....
[22:26:01] kateto каза: ddam..
[22:26:03] kateto каза: poznato

Това е разговора ми с Катето - една бивша на Алекс. Били са гаджета във 2-ри клас и после са станали мноооооооооого добри приятели. Тя го познава страшно добре и ми каза това...и сега го обичам още повече inlove Хора ако ми каже "НЕ" ще умра...страшно много се привързах към него...какво да правяscratch Няма да понеса да ми каже "НЕ" а рано или късно ще се разбере че го харесвам и тогава ще трябва да има отговор....оххх какво да правяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя толкова съм объркана и ме е страх много pale След като Катето ми каза тва че ако каже "НЕ" да не го закачам поече...та аз няма да мога да го погледна...мен ще ме е срам и просто...ох какво да правяяяяяяяяяяя confused
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeСъб Яну 27, 2007 3:34 am

Абе как ще каже "НЕ" той да не е Съни Smile Той си е едно момченце,което ти поиска скайп и GSM-a и в момента май се прави на недостъпен и за това Smile За това отпусни се :simpson: и се кефи на живота,докато станат нещата Wink
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeСъб Яну 27, 2007 6:10 am

още не ми е дал пълномощнооооо Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ще полудея evanescence
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeСъб Яну 27, 2007 7:19 am

Хора имам снимки на Алееееееееееекс inlove inlove inlove inlove inlove Ама той още не ми е дал пълномощноCrying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad НО ИМАМ НЕГОВИ СНИМКИИИИИSmile evanescence
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeСъб Яну 27, 2007 9:17 am

ДАДЕ МИ ПЪЛНОЩНО ДАДЕ МИ ПЪЛНОМОЩНОООООООООООООSmile Smile Smile са чакам да дойде да си пишееееееем inlove inlove inlove evanescence
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeСъб Яну 27, 2007 10:16 am

Що не постнеш разговора ви тука rocks
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeСъб Яну 27, 2007 10:53 am

Ви ки прати някоя снимка на любимия ве inlove inlove inlove inlove inlove
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeСъб Яну 27, 2007 11:48 am

Ам такова де още не е дошъл за да си побъбрим inlove Кат дойде веднага ще ви постна разговора нииии inlove bounce Ам а за снимките...ами те са му от миналата година и не е хубав на тях Embarassed Ето ви една от сегашната година : http://i.data.bg/06/11/08/115482_orig.jpg Не онзи с бялата блуза а другия зад него inlove на живо е мн по-як Smile И тука не му се виждат хубаво очите...Ако искате ще ви постна някоя снимка от мин. година където не е толко хубав но очите му се виждат evanescence
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeНед Яну 28, 2007 3:30 am

Hubavec Луд смях Луд смях Луд смях Луд смях Луд смях (bazikam se ) bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeНед Яну 28, 2007 7:30 am

чшшшшш внимавай че чувствата ми .... Smile Ех любов любов inlovesunny evanescence
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeНед Яну 28, 2007 7:44 am

Aре де не си ли писахте Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Sex023
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeНед Яну 28, 2007 7:49 am

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeНед Яну 28, 2007 9:15 am

Ima vreme spox evanescence evanescence evanescence evanescence evanescence
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitimeНед Яну 28, 2007 11:22 am

Ох хора мерси за подкрепата inlove давам ви едно голямо гуш и цун {{{{{{{{{{{}}}}}}}}}} sunny love
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Sponsored content





Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever   Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Най-новият сериал по БТВ "Вики & Алекс-love forever
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Спам-
Идете на: