Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Life sucks!

Go down 
+2
MiSs^RoNaLdO
Admin
6 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 12:46 pm

Вики,помощ!

Цитат :
[21:20:30] Съни каза: Вики тук ли си искам да говоря нещо с теб
[21:20:47] happynoodlegirl каза: kavi
[21:20:50] happynoodlegirl каза: кажи
[21:20:56] Съни каза: като го прочетеш съобщението ми пиши
[21:21:01] Съни каза: аз съм invisible
[21:21:35] happynoodlegirl каза: прочетох го?
[21:21:55] Съни каза: ми искам да поговорим
[21:22:13] happynoodlegirl каза: еми добре
[21:22:18] Съни каза: за това което ми каза преди няколко дни
[21:22:35] Съни каза: нз как да започна
[21:22:45] Съни каза: но
[21:22:56] happynoodlegirl каза: дам
[21:23:02] Съни каза: в момента не съм готов да започвам връзка
[21:23:10] Съни каза: каквато и да е
[21:23:22] Съни каза: не си мисли че не ми харесваш
[21:23:34] Съни каза: напротив
[21:23:41] Съни каза: ти си много хубаво момиче
[21:23:51] Съни каза: но вината е в мен
[21:23:56] happynoodlegirl каза: еми добре
[21:24:19] Съни каза: просто в момента съм в такова състояние в което не мога
[21:24:27] Съни каза: или по-точно не искам
[21:24:40] Съни каза: да имам никакфи такива отношеня с никой
[21:25:02] happynoodlegirl каза: еми добре
[21:25:27] Съни каза: само това ли ще кажеш?
[21:25:55] happynoodlegirl каза: еми гадно ми е
[21:26:03] happynoodlegirl каза: ама сега какво да се прави
[21:26:13] Съни каза: повярвай ми и на мен ми е изкл гадно
[21:26:30] Съни каза: но не съм готов
[21:26:46] Съни каза: много
[21:26:51] Съни каза: МНОГО съжалявам
[21:27:58] Съни каза: също сигурно няма и да се чуваме често
[21:28:40] Съни каза: но не е само с теб
[21:28:56] Съни каза: просто трябва да оправя някой проблеми около мен
[21:29:05] Съни каза: и да се намеря къде съм
[21:29:10] Съни каза: това е
[21:31:03] happynoodlegirl каза: ок нп
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
MiSs^RoNaLdO

MiSs^RoNaLdO


Брой мнения : 21
Age : 32
Localisation : LoNDoN
Registration date : 08.01.2007

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 1:14 pm

Леле вики нз точно кво да ти кажа,защото е мн гадно това и нз как да ти помогна.Аз и попринцип въобще пЪк не съм и по писането....Мога само да предполагам какво ти е сега,наистина е доста гаден начин да те отрежат един вид така.Единственото,което ми идва на ум сега е да си вдигнеш главата нагоре и да се опиташ да не мислиш за тва.Знам,че ще ти е трудно,ама има и др момчета се пак не е единствен.Аз за момче не съм плакала,защото не мисля,че има защо.Просто не мисля,че го заслужават.Ти си толкова хубаво момиче не го казвам само защото си в моя клас или за да се подмажа и т.н. просто е истина.Ти си един страхотен човек...и съм сигурна,че има мн момчета,които само могат да си мечтаят да бъдат с момиче като теб.Има толкова др момчета ще си намериш някой друг...може да не те успокои даже въобще,защото не ми е силната страна писането,но поне се опитвам.Дано др да ти помогнат повече от мен...
Върнете се в началото Go down
http://www.ronaldoattack.com
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 1:22 pm

MiSs^RoNaLdO написа:
Леле вики нз точно кво да ти кажа,защото е мн гадно това и нз как да ти помогна.Аз и попринцип въобще пЪк не съм и по писането....Мога само да предполагам какво ти е сега,наистина е доста гаден начин да те отрежат един вид така.Единственото,което ми идва на ум сега е да си вдигнеш главата нагоре и да се опиташ да не мислиш за тва.Знам,че ще ти е трудно,ама има и др момчета се пак не е единствен.Аз за момче не съм плакала,защото не мисля,че има защо.Просто не мисля,че го заслужават.Ти си толкова хубаво момиче не го казвам само защото си в моя клас или за да се подмажа и т.н. просто е истина.Ти си един страхотен човек...и съм сигурна,че има мн момчета,които само могат да си мечтаят да бъдат с момиче като теб.Има толкова др момчета ще си намериш някой друг...може да не те успокои даже въобще,защото не ми е силната страна писането,но поне се опитвам.Дано др да ти помогнат повече от мен...
Мерси за подкрепата.Днешния ден беше толкова готин и изведъж това беше много гадно Sad ама какво да се прави :avril:
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 1:29 pm

ох мило не знам какво да ти кажа....знам че много боли да те отрежат...преживяла съм го много пъти и просто е супер гадно. Особено по този начин. Не искам да те разочаровам или нещо ама тва което той ти го е казал съм го чувала и др път. Смисъл прилича ми на клише , което използват момчетата , начин да се измъкнат , ако са си намерили друга или просто не им се занимава вече. Не съм сигурна но просто съм го чувала тва същото. Бе кфото и да е станалото станало....няма връщане назад...мн гадно е постъпил ама може наистина да си има проблем. Ох не знам какво да ти кажа. Само мога да ти кажа - дръж се! Нищо кой знае колко страшно не е станало! Няма да е последният! Така че се стегни и само не реви заради него! Не си заслужава! Просто ако ще ти олекне сподели какво чувстваш , какво мислиш...всичко което искаш и което щи помогне да се справиш. Гарантирам ти че ще те изслушаме! {}
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 1:31 pm

Във всеки един ден има лошо и хубаво. Понякога първо е лошото и кат дойде хубавото си много щастлив , понякога първо е хубавото и кат дойде лошото ти се скапва сичко , а друг път деня е изпълнен с хубави и лоши моменти които постоянно се редуват и тогава казваш че деня е бил обикновен. Просто така е винаги! Така че стегни се! Още с колко проблеми ще се сблъскваш...трябва да се справиш Smile А и имаш НАС - приятелите...ще се справим заедно Wink {}
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeСъб Яну 27, 2007 10:44 am

Вики сру 4 сно6ти не ти писах ама брат ми бе6е на комапа
А за Съни да гадно те е отрязал но никои няма право повтарям никои да казва 4е той горе-долу се измъква цял живот е прецакван от некви ето и те нз кво искат и са той просто не иска отново да е наранения не мисли6 ли 4е има право на по4ивка Сру но според мен това което Вики К каза не е правилно за6тото тя дори не го познава не знае през какво е минал тоя 4овек за да го обвинява 4е я лъже едва ли не. Exclamation
Arrow от др страна той е виновен 4е ти даде нпразни нафдежди и мноо съжелявам за това и имам 4ъството 4е за пореден път сгре6их като запознах приятел с приятелка за6тото единствното което се полъ4ава е болка Crying or Very sad
Така 4е Вики наистина сру 4е стана така за6тото от 4асти вината е моя ( отдавна трябва6е да си взема поука )
Ина4е се дръж ти си силна 6те се прави6 просто какво да ти кажа премини към ледва6тия в списъка Smile
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeСъб Яну 27, 2007 12:01 pm

Мда не го познавам и не знам какъв е но както ти каза ако е смятал че нищо е нямало да стане за какво и е давал напразни надежди? Секи трябва да помисли преди да направи нещо защото после има последствия. Ако не и беше давал напразни надежди - ок. Тогава нищо нямаше да кажа. Ама при положение че едва ли не и каза че скоро ще стане нещо , а пък сега и казва че няма...сори ама супер гадно се получава. Не го обвинявам са. Очевидно че не иска да бъде наранен. Ама ако ако се замисли щеше да разбере че сега няма да бъде наранен. Щото Вики го харесва и няма да постъпи тъпо. Както и да е....Вики стягай се Wink И НЕ МИ ВИКАЙТЕ ВИКИ К. !!!!!!!! МРАЗЯ ГООООООООООО (вики сложи едно ядосано човече че са нз кфо да сложа :lol: )Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeНед Яну 28, 2007 3:25 am

Nqma zna4eni ne moje6 da go obvinqva6 bez da znae6 kak naistina stoqt ne6atata Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeНед Яну 28, 2007 7:29 am

аз не съм го обвинила flower казах само че ми звучи кат клише. КАкто и да е спора е супер тъп така че спирамеsunny evanescence
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeНед Яну 28, 2007 10:12 am

kakto i da zvu4i ne moje6 da re6i6 bez da poznava6 4oveka koito ti go e kazal Neutral
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeНед Яну 28, 2007 11:20 am

админ love AMIGOS FOREVER AND EVER WE WILL BE FOREVER YOU AND ME AMIGOS! вики+лъчо evanescence
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeПон Яну 29, 2007 10:18 am

Amigos para siempreeeeeee inlove inlove inlove inlove inlove inlove
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeПон Яну 29, 2007 11:30 am

Oсобено аз и Съни сме големи amigos Razz ама нали си имам Лъчо така,че...да мрът всички други момчета Exclamation
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeПон Яну 29, 2007 2:17 pm

Admin написа:
Oсобено аз и Съни сме големи amigos Razz ама нали си имам Лъчо така,че...да мрът всички други момчета Exclamation

Вики , гордея се с теб Smile Ти просто...нямаш какво повече да учиш...Ученикът надмина учителя си Razz Rolling Eyes flower evanescence
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeВто Яну 30, 2007 5:12 am

iska6 da kaje6 i vs po koite se raztapq6 Лъчо
Върнете се в началото Go down
mirela_

mirela_


Брой мнения : 8
Age : 32
Registration date : 31.01.2007

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeСря Яну 31, 2007 12:42 pm

Хах, според мен все пак добре ти го е обяснил, това не са клишета или нещо такова.Предлагам ти по-бързо да спреш да мислиш за него, въпреки че предлогам че вече си го направила, защото това се случи отдавна Rolling Eyes Нз, живота е як пък, и последно МЕЛ Razz
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeСря Яну 31, 2007 1:08 pm

1. забрави го да Smile с наша помощ Smile
2. живота е тъп , гаден , несправедлив , шибан...да не продължавам...той е едно голямо ЛАЙНО Neutral МРАЗЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ГО Evil or Very Mad Crying or Very sad Винаги се слуват тъпи работи на добрите хора...и тея които са извършили простотията никога не биват наказвани...живота е ONE BIG SHIT и ще бъде такъв 4 EVER Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeЧет Фев 01, 2007 5:49 am

Viki ne za purvi put si super prava Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeЧет Фев 01, 2007 6:58 am

о мерси Embarassed Еми така де...аз и преди смятах че живота е шибан ама не предполагах че може да е толко несправедлив...но след като се случи онова... Crying or Very sad Просто вече ми е пределно ясно кфо означава ЖИВОТ evanescence С една дума той е една непрекъсната борба за нещо което никога няма да постигнеш и разбира се за да не го постигнеш винаги сичко се проваля Crying or Very sad Тъпа раота Neutral
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeЧет Фев 01, 2007 11:38 am

tai kato vsi4ki tuk sa egati pesimistite mai az ostava da si ostana optimist
Shocked stiga be xora tolkova li vi e gaden zivota
Shocked nqmali li ste i xubavi momenti Shocked
moze da se sbadnat me4tite kagato i da e vav vremeto,no se sbadvat Cool zatova vnimavaite kakvo si pozelavate
pak i ne moze absolutno vsi4ko da ni idva na gotovo
6tom ste tolkova ot4aqni ot zivota pomislete kakvo imate sega i posle govorete 4e zivota e gaden
da priznavam 4e na momenti e uzasno i adski ne4estno no vse pak ne e li po sladko kato si prezivql ne6to gadno posle xubavoto e 3 pati po xubavo
NE MISLITE LI Question Question Question
Razz Razz Razz Razz Razz Razz naprimer denq ti e bil gaden,uzasen,tap,smotan,kara6ki i taka natatak i ti si se ot4aql totalno ot zivota,no posle na kraq na denq ti se slu4va ne6to mnogo xubavo koeto si go 4akal otdavna I TOGAVA PAK TI SE ZIVEE I SE RADVA6 NA NAI TAPITE NE6TA NO SE RADVA6 OT SARTZE Wink Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitimeЧет Фев 01, 2007 12:56 pm

ДА! ЖИВОТА Е УЖАСЕН! Просто още не си изпитала нещо толкова потресаващо за да разбереш колко е гаден. Искаш ли да ти кажа какво стана? Изнасилиха най-добрата ми приятелка , едно момиче което е преживяло сумати простотии а сега и това...кажи ми честно ли е? Честно ли е да си няма майка , да е правила аборт , да е наранявана поне 50 пъти и сега и това да и се случи? Честно ли е , а? Не , нали. И аз така мисля. Мислиш ли , че тя сега вярва че ще и се сбъдне някоя мечта , как се чувства сега? Ако и се случи нещо хубаво според теб тя дали ще го оцени? Дали ще и се стори наистина хубаво? Положението е такова - живота ти взема здравето бавно бавно. В началото е както ти го описваш - радваш се на некфи глупости и се ядосваш заради глупости , но после....ако ти се случи такова каквото и се случи на нея (не ти го пожелавам! И на най-големите си врагове не го пожелавам) изобщо няма да си мислиш така. За нея вече няма светлина в тунела , няма надежда , няма щастие...НЯМА...помисли върху всичко това...Може би няма да можеш да ме разбереш напълно защото тя не ти е близка и не те боли за нея. И аз съм била така. Но става съвсем друго когато се случи на близък човек , когато и ти усетиш болката...а тя е огромна! Наистина огромна!
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Sponsored content





Life sucks! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Life sucks!   Life sucks! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Life sucks!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Адски ми е зле хора помогнете-
Идете на: