Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ПОМОЩ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
MiSs^RoNaLdO

MiSs^RoNaLdO


Брой мнения : 21
Age : 32
Localisation : LoNDoN
Registration date : 08.01.2007

ПОМОЩ Empty
ПисанеЗаглавие: ПОМОЩ   ПОМОЩ Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 1:44 pm

Моля ви помогнете....искам да умра тоя ден е прокълнат...с яна и роси се скарахме жестоко блокнаха ме от скайпа и казаха че приятелството ни свърши
ИСКАМ ДА УМРАааааа Crying or Very sad Луд смях
Върнете се в началото Go down
http://www.ronaldoattack.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

ПОМОЩ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОМОЩ   ПОМОЩ Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 1:55 pm

абе да му се невиди ебаси деня за всички...леле горкичките направо искрено ви съчувствам Crying or Very sad Са по темата. Ами Мира....какво да ти кажа...Виж ся - мн пъти съм се карала с приятелките си. КАрали сме се жестоко , псували сме се , казвали сме си че повече никога няма да си поговорим. И някакси ни накарват да си разменим 2 думи - или се засичаме по улиците , или на някое кафе с общи приятели...просто някакси се намираме и си разменяме няколко думи. В резултат на това си спомняме колко ни е било хубаво заедно и че няма смисъл да се караме. И се сдобрявамееееее....мисълта ми е че хората мн често се карат но се и сдобряват. А приятелства като вашите мн трудно се развалят. Скандали има винаги но така да се пропилеe приятелство...тцЪк...така че дишай спокойно , не се панирай , успокой се. Ще се сдобрите...повярвай ми Wink {} С теб сме !
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
MiSs^RoNaLdO

MiSs^RoNaLdO


Брой мнения : 21
Age : 32
Localisation : LoNDoN
Registration date : 08.01.2007

ПОМОЩ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОМОЩ   ПОМОЩ Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 1:58 pm

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^ написа:
абе да му се невиди ебаси деня за всички...леле горкичките направо искрено ви съчувствам Crying or Very sad Са по темата. Ами Мира....какво да ти кажа...Виж ся - мн пъти съм се карала с приятелките си. КАрали сме се жестоко , псували сме се , казвали сме си че повече никога няма да си поговорим. И някакси ни накарват да си разменим 2 думи - или се засичаме по улиците , или на някое кафе с общи приятели...просто някакси се намираме и си разменяме няколко думи. В резултат на това си спомняме колко ни е било хубаво заедно и че няма смисъл да се караме. И се сдобрявамееееее....мисълта ми е че хората мн често се карат но се и сдобряват. А приятелства като вашите мн трудно се развалят. Скандали има винаги но така да се пропилеe приятелство...тцЪк...така че дишай спокойно , не се панирай , успокой се. Ще се сдобрите...повярвай ми Wink {} С теб сме !

мерси...ще видим кво ще стане просто е по-различно не сме се карали преди.... No
Върнете се в началото Go down
http://www.ronaldoattack.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

ПОМОЩ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОМОЩ   ПОМОЩ Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 2:56 pm

Дошло му е времето просто...имам една фр-ка която ми беше съученичка. И кат дойде в нашия клас (щото тя дойде от др даскало) и станахме мн близки фр-ки. Ама наистина мн близки. С никой до тогава не си бях била толко близка. И 3 месеца след кат се сближихме не се карахме. А се има напредвид че сме постоянно заедно и имахме малко различни интереси. ТЯ беше художничка и просто...момиче с талант и въобръжение , а аз живеех в реалния свят. Разбирате кфо искам да кажа нали? (Хората които са такива художници като нея някакси живеят в един друг свят където рисуването е най-важно и сичко се върти около него) Абе имаше много неща за които да се скараме но не го правехме...някакси просто не им обръщахме внимание. И след 3 месеца се скарахме мн жестоко...не помня за какво. Не се бях карала до тогава с толкова близък човек...напрао сърцето ми се късаше секи ден кат я виждах. И точно и аз тогава си виках "ИСКАМ ДА УМРА" и т.н. Но се сдобрихме Wink И вие ще се сдобрите не се притеснявай Wink Пращам ти една голяма прегръдка за успокоение inlove Галене


P.S. Са се сетих да ти кажа нещо : Ако това ще те успокои мога да ти кажа че всички сме го преживели това да се скараме с близки фр-ки Rolling Eyes И както виждаш още сме живи и сме се сдобрили с тях Wink И с вас ще е така бе спокойно! Не е дошъл края на света Галене
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

ПОМОЩ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОМОЩ   ПОМОЩ Icon_minitimeСъб Яну 27, 2007 10:34 am

Мира само мога да ти кажа 4е съм с тебе и независимо какво става 6те те подкрепям а и ако мога 6те те събера с твоите фр възможно наи-скоро незнам за какво сте се карали но разбирам какво ти е и наистина ти съ4увствам и според мен това което трябва да направи6 е да из4ака6 ден или два за да се успокоят не6тата и ако те не направят първата кра4ка то тогава ти я направи пи6и им говори им и 6те се сдобрите но не се паникиосвай Exclamation Те ме ногат ве4но да ти се сърдят по простата при4ина 4е и те те оби4ат адски мноо и се 4увстват по съ6тия на4ин както ти и тях ги боли и не искат да се сте задно просто им даи врее да осъзнаят 4е имат нужда от теб за6тото ти си им наи-близката фр и 6те види6 4е не6тата 6те се оправят Wink Arrow нз за кжо сте се скарали но които и да е виновен тои си го знае и може би 6те си го признае и 6те помоли за про6ка така става пр истанските приятели Галене а до колкото съм 4увала вие сте такива разбиря се по на4ина с които говори6 за тях те са късметлиики 4е те имат с една дума им трябва просто малко време да го осъзнаят Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ПОМОЩ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОМОЩ   ПОМОЩ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ПОМОЩ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Адски ми е зле хора помогнете-
Идете на: