Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Красота

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
gloriagirl

gloriagirl


Брой мнения : 15
Age : 31
Registration date : 31.12.2006

Красота Empty
ПисанеЗаглавие: Красота   Красота Icon_minitimeСря Яну 03, 2007 2:24 pm

Позволих си и аз да пусна една тема за нещата, които ме вълнуват, а може би и вас Smile Тук можете да напишете какви дрехи обичате да носите-модерни или удобни.Следвате ли модните тенденции или е по-важно удобството?Какви цветове за грим предпочитате през този сезон и разни други малки и не толкова глезотийки, част от ежедневието ни.Надявам се да ви хареса Wink
Върнете се в началото Go down
Alish

Alish


Брой мнения : 20
Age : 30
Registration date : 24.01.2007

Красота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красота   Красота Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 9:37 am

Аз съм човек на крайностите и имам 2 главни страни..Широкото и Тясното,Разголено или Сладко,Спортно или Сериозно като стил...
Ръководя се от модните тенденций-да..харесвам някои мацки,супер готини,но когато се облеча като тях не ми е удобно ,имам чувството ,че всички ме зяпат и че съм много зле Sad затова се обличам удобно,понякога със широки,спорни дънки,хубав потник,суичърт,маратонки и спортна чанта..друг път по тесни дънки,по разголен потник с дантелки,хубави обувки с малко сладко токче,и яке Smile
Любимите ми цветове са черно,червено,розово,синио,бяло,сиво..и на тях си наблягам независимо от сезона и модните тенденций Smile
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Красота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красота   Красота Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 9:53 am

И аз много се кефя как се обличат някои мацки ама аз в техните дрехи не мога да си ме представя...точно защото както ти казваш сички ме гледат и ме зяпат...То сигурно и тях ги гледат де ама някакси едно е някой друг да го гледат , друго е тебе да зяпат :lol: Иначе аз обичам удобни работи...Дънки , тениски , блузи и обувки без токчета Razz Имам 2 чифта обувки на токчета които нося понякога...като съм в настроение да се правя на мацка Razz имам и много полички но те са по-скоро спортни т.е. дънкови са а не са от ония дето са дълги една педя и сичко ти се вижда...А иначе за потничета и разголени блузки - тея много ги обичам :lol: Ама зависи от настроението ми...щото понякога не ми е приятно да ме зяпат а друг път не ми пука или се кефя Wink Никой не може да отрече че му е приятно да бъде заглеждан (особено ако прилича на мен :lol: ). Колкото до модата - ами аз не се влияя много от нея. Смисъл не съм някфа маниачка да зяпам постоянно модни списания и да съм в крак с модата...по-скоро ако имам нещо което в момента е на мода , значи съм го купила неволно :lol: И определено за мен е много по-важно удобството от модните тенденции Wink Колкото до гримовете - зависи от дрехите с които съм облечена , но главно се гримирам със светли тонове Very Happy Много рядко слагам нещо тъмно и ако ще е тъмно е лилаво и никой друг цвят Wink Иначе относно другите глезотийки - много харесвам да нося обички и гердани...гривни и пръстени не толкова защото ми пречат като хвана някой за ръчичката но обички простоооооооооо.....И то от ония дългите...обожавам ги Very Happy Та такам
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Alish

Alish


Брой мнения : 20
Age : 30
Registration date : 24.01.2007

Красота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красота   Красота Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 10:21 am

Дам ти ми напомни,аз не се гримирвам,за мен тва е многоо голема дума "гримирване" тоест слагане от всичко възможно Smile не знам защо така го приемам..само с фДт се чувствам много добре,но слагам понякога молив и спирала..мога да си мина и без гланц де..ама слагам Smile и всичко в определени количества,защото всичко прекалено е грозно..имам едно девойче от моя клас,което се цапа като селска мома..то вярно,че живее с баба си ама е ужасно грозно след 3тия час лилавите й сенки да ги няма,червеното червило да се е спекло,моливът да е образувал черни слузести образувания незнайно какви,спиралата да е спластила миглите и и да е пуснала по лицето черни топченца..ужас!та исках да дам пример bounce
мм,бижута обожавам,всякакви!само не кичести,всички пръстени и гривни от каквото и да били,мания са ми просто Smile
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Красота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красота   Красота Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 10:29 am

И ти ме подсети нещо за гримирването - аз си слагам само пудричка , синя спирала (тя си е направо черна де...само с/у светлината се вижда че е синя) , черен молив и червило или гланц. Понякога вместо черен си слагам лилав или син молив. Със сенки супер рядко можеш да ме видиш. Ако съм със сенки ще бъдат много леки и няма да е върху целия клепач а само в тая част дето е точно до миглите и го правя само защото така ми се удължават очите (те са си некфи дълги ама така стават още по-интересни Wink )...А колкото до твойта съученичка - аз също съм го минала тоя период (е чак като нея не съм изглеждала :lol: ) и зарад тва се поотказах от многото грим Wink И аз мразя кичести бижута...мн са ми цигански...а тва че много много не нося гривни и пръстени не значи че не им се кефя Wink Напротив - много се кефя...просто са ми някакси неудобни Wink Имам си 1 пръстенче с делфинчета и съм свикнала с него (от 9 години сигурно ми е) и не съм го махала Wink Та такам...много обичам и лакове! Винаги съм искала да имам ония дългите нокти...само на някои пръсти са ми дълги де ама искам на сичкитееее Wink Мн се кефя на дълги нокти и готини лакове...и мацката кат такова нещо да си избърше грима или нз и много яко некфи нокти...абе супер Wink а за цветове на лакове...нямам претенции Wink Сякви ме кефат...а обичаш ли да си разменяш бижута и червилца и лакове с фр-ките си...аз страшно многоWink Сичко обичам да си менкаме без черния молив че е малко опасно Wink
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Alish

Alish


Брой мнения : 20
Age : 30
Registration date : 24.01.2007

Красота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красота   Красота Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 11:16 am

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^ написа:
И ти ме подсети нещо за гримирването - аз си слагам само пудричка , синя спирала (тя си е направо черна де...само с/у светлината се вижда че е синя) , черен молив и червило или гланц. Понякога вместо черен си слагам лилав или син молив. Със сенки супер рядко можеш да ме видиш. Ако съм със сенки ще бъдат много леки и няма да е върху целия клепач а само в тая част дето е точно до миглите и го правя само защото така ми се удължават очите (те са си некфи дълги ама така стават още по-интересни Wink )...А колкото до твойта съученичка - аз също съм го минала тоя период (е чак като нея не съм изглеждала :lol: ) и зарад тва се поотказах от многото грим Wink И аз мразя кичести бижута...мн са ми цигански...а тва че много много не нося гривни и пръстени не значи че не им се кефя Wink Напротив - много се кефя...просто са ми някакси неудобни Wink Имам си 1 пръстенче с делфинчета и съм свикнала с него (от 9 години сигурно ми е) и не съм го махала Wink Та такам...много обичам и лакове! Винаги съм искала да имам ония дългите нокти...само на някои пръсти са ми дълги де ама искам на сичкитееее Wink Мн се кефя на дълги нокти и готини лакове...и мацката кат такова нещо да си избърше грима или нз и много яко некфи нокти...абе супер Wink а за цветове на лакове...нямам претенции Wink Сякви ме кефат...а обичаш ли да си разменяш бижута и червилца и лакове с фр-ките си...аз страшно многоWink Сичко обичам да си менкаме без черния молив че е малко опасно Wink

мхм,абе и аз не нося всичко и по-много за бижутата говоря..примерно от 5 пръстена съм с 2 или 1 ,зависи Smile Аз съм така,малко странна ,защото имам едни представи за симетрия..примерно дрехите трябва да си отиват с прическата,има блузи,които отиват с права коса,други с къдрава :albino: :albino: и затова съм и с бижутата така,трябва да отива на всичко останало..и всичко трябва да е леко загадъчно и леко секси,нали знаеш ,че е много по-хубаво когато едно момче те види да иска да говори с теб да го предразполагаш,не да мисли само за секс,но да има и такива желания..а ако види някоя девойка с половин изфръкнали цици,инагримирани все едно си ги пуснал от едно място (всички знаем кое е ) те му убиват желанието за нещо сериозно,за разговор,само тоя секс,а някои дори те отвращават Smile това е външния вид и лошото е че някои такива момичета са свестни,но никой не го разбира..А аз нямам нищо против всеки да се облича и гримирва както иска,защото сме в свободна държава..Това го казвам между другото,свързано е според мен с модата,защото във списанията има супер красиво нагримирани момичета,дори и в каталозите на Ейвън където рекламират някои продукти,но ако тръгнем да се мацаме със всички става много кофти..защото моделите са направени за снимка,а пък ние по улиците.. Smile)
Иначе,да..обожавам да сменям дрехи,обаче само с хора на които имам вяра,че няма да оцапат или скъсат нещо Smile Обици и такива неща,си взимаме една от друга..като си ходим на гости Smile А за гримовете,само гланц и фДт си взимам от тях,понякога когато не си нося на даскало Smile) :star: :drunken: sunny
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Красота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красота   Красота Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Красота
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Всичко за теб :)-
Идете на: