Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Представяте ли си ако...

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Представяте ли си ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяте ли си ако...   Представяте ли си ако... - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 05, 2007 8:26 am

Днеска го видях,опитах се да му кажа нещо,но май-май не се получи.Еми то винаги е така първо се кефя на момчето,което харесвам,мисля си,че имам някакъв шанс с него,после карам харесването по инерция (но пак имам някаква надежда,че нещата между нас ще се получат)...и най-накрая се запознаваме истински!В повечето случаи той почва да има някакви симпатии към мен Embarassed (е сега не винаги).Но аз правя нещо голямо,с което да го обидя,или най-добрата ми приятелка и аз от съображения да не й разбия сърцето се оттеглям или...въобще не се запознавам с него Sad Тва е най-гадното,защото си мисля :"Имах ли някакъв шанс с него или всичко щеше да бъде загубено Question ".Това е най-гадното!Както е в момента положението ми с Радо ( е всъщност с него нямаше да имам огромен шанс,но все още я имаше надеждата..) .Ох като се замисля,че утре за последно ще го видя и направо коремчето ме заболява...по-добре да не мисля за това.


Това е отново мнение,свързано с любовния ми живот,няма нужда да го четете Embarassed
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Представяте ли си ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяте ли си ако...   Представяте ли си ако... - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 05, 2007 9:34 am

o viki naprednaxme ve4e si govorim s vafli,A??
e po dobre e ot kolkoto be6e predi a
Smile Smile
Върнете се в началото Go down
min4e_1188

min4e_1188


Брой мнения : 56
Age : 32
Registration date : 08.01.2007

Представяте ли си ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяте ли си ако...   Представяте ли си ако... - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 05, 2007 9:36 am

не си копувай вафла хипер.мн е гадна ,а боровец е хиляда пъти по-яка
русото Вики
Върнете се в началото Go down
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Представяте ли си ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяте ли си ако...   Представяте ли си ако... - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 05, 2007 9:50 am

e xora az samo da pod4ertaq 4e si govorim za VAFLI no tova ne me pritesnqva prodalzete molq Луд смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Представяте ли си ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяте ли си ако...   Представяте ли си ако... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Представяте ли си ако...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Спам-
Идете на: