Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 "Пълна промяна" в България

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

"Пълна промяна" в България Empty
ПисанеЗаглавие: "Пълна промяна" в България   "Пълна промяна" в България Icon_minitimeСря Яну 31, 2007 12:44 pm

Едно от най-популярните риалити шоута в света - "Пълна промяна", тръгва и у нас по телевизия FoxLife в български вариант, съобщи изпълнителният директор на Фокс интернешънъл ченълс България - Светлана Василева.
Във всеки епизод двама души ще променят външността си чрез пластична хирургия и фитнес упражнения. За промяната работят още фризьор, гримьор и стилист. Желаещият да промени външността си ще прекарва 6 седмици далеч от близките си, докато трае възстановяването му.
Вече са започнали преговорите с клиники за пластична хирургия, стоматолози и стилисти в България, добави Василева. Шоуто ще стартира през март, като дотогава ще се правят записите на отделните епизоди. Екипът се подготвя за 13 серии, излъчвани веднъж седмично.
Лъчо inlove
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

"Пълна промяна" в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Пълна промяна" в България   "Пълна промяна" в България Icon_minitimeСря Яну 31, 2007 1:06 pm

з ще се запиша мирела Кой ще ме подкрепи???Question Razz
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
gerry

gerry


Брой мнения : 7
Registration date : 17.01.2007

"Пълна промяна" в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Пълна промяна" в България   "Пълна промяна" в България Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 5:08 am

АМИ ПЪЛНА ПРОМЯНА Е МН ГОПТИНО ПРЕДАВАНЕ, ЗАЩОТО ДАВА ШАНС НА ГРОЗНИТЕ ИЛИ НЕ ДО ТАМ КРАСИВИТЕ ХОВА ДА СТАНАТ ТАКИВА КАКАВИТО ВИНАГИ СА ЖЕЛАЛИ ДА БЪДАТ Cool .
НО АЗ ЛИЧНО НЕ БИХ СЕ ПОДЛОЖИЛА НА ТАКОВА НЕЩО.
ПЪРВО, ЗАЩОТО МЕ МН МН СТРАХ ОТ ОПЕРАЦИИ, А ВТОРОТО Е , ЧЕ САМ ХУБАВА И БЕЗ ТВА Smile
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

"Пълна промяна" в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Пълна промяна" в България   "Пълна промяна" в България Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 7:06 am

еее посмали го малко тва самочувствие бе Smile Аз бих се подложила с най-голямо удоволствие само дето няма да ме земат щото съм твърде малка Crying or Very sad А и ще ослепеят кат ме видят Луд смях Razz Cool
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Sponsored content





"Пълна промяна" в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Пълна промяна" в България   "Пълна промяна" в България Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Пълна промяна" в България
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Всичко за теб :)-
Идете на: