Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Eгати shita!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Eгати shita! Empty
ПисанеЗаглавие: Eгати shita!   Eгати shita! Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 7:50 am

Гледайте какво написах във форума на космо...

happy_cute написа:
Не се чувствам добре Exclamation Само се замислям за някои неща от живота.Не се харесвам Exclamation Аз съм една РЕВНИВА КУЧКА.Аз не заслужавам нищо,но искам всичко.Все пак имам чувството,че съм сама.И ме заболява коремчето само като се замисля Sad и съм зле във всичко

ОТРИЦАТЕЛНОТО В МОЯ ЖИВОТ

Arrow дебела съм
Arrow нямам гадже
Arrow никой не ме харесва
Arrow от което следва,че любовта ми вечно е несподелена
Arrow не ходя по купони
Arrow но не съм зубар,а и зле в оценките
Arrow нямам истински приятели
Arrow нямам цел в живота
Arrow Лъчо даже не ме познава
Arrow имам чувството,че на момчетата им е неудобно от мен
Arrow майка ми не ми е подкрепа
Arrow вчера научих,че имам полусестра от бащита линия
Arrow нашите са разделени от 11 години
Arrow не се виждам с баща ми
Arrow даскалката по математика си мисли,че я мразя
Arrow скъсаха ми се ботушите
Arrow нямам ботуши
Arrow има доста време докато излизе новия албум на Аврил
Arrow но майка ми няма да ми даде да си го купя
Arrow ще трябва да си тегля песните от албума й през нета
Arrow скучно ми е
Arrow яде ми се
Arrow не искам да ставам втори срок

ПОЛОЛОЖИТЕЛНОТО В МОЯ ЖИВОТ

Arrow имам компютър


Е НЯМА ДА ИМА ЧОВЕК,КОЙТО ДА МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ЗА ВСИЧКО Exclamation
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Eгати shita! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eгати shita!   Eгати shita! Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 8:45 am

Уау...шашнах се Shocked Майко мила...добре. Такам. Начи още не си достатъчно зряла за да мислиш за живота! Не му е дошло времето да се занимаваш с такива проблеми. Ще станеш като виктор А не бива!!! Не се харесваш щото ти е ниско самочувствието а не трябва! Ти си едно от най-красивите момичета , които съм виждала и едно от най-свестните! Рядко се среща момиче с готин характер и яка външност...Не си ревнива кучка! Първо не си кучка въобще!!!!!! Нз защо се определяш като такава...я ми разясни причините Question А колкото до ревноста - това показва че имаш чувства към някого , т.е. не си със студено сърце Wink Стига да не е крайна ревността (а твоята не е) няма проблем Smile Заслужаваш много , а искаш малко! Тва бих казала аз. И ще ти обесня защо е така но някой друг път. Не си сама! Имаш нас - приятелите ти! Ние винаги сме с теб и те подкрепяме! Оценявай ни! А сега тъй като съм истинска приятелка (поне така мисля) ще почна да коментирам точка по точка сичко което си написала (макар и да излезе много дълго). И искам да се замислиш сериозно върху това което ще ти кажа. Защото момиче като теб не бива да има ниско самочувствие. Така :

Arrow НЕ СИ ДЕБЕЛА! Ти виждала ли си дебел човек? А? Ти...спокойно мога да кажа че си си слаба Wink Имаш си хубаво дупе , нямаш корем , имаш си цици , краката ти не са некфи кат на пехотинец кат моите Smile абе фигурата си ти е много сексапилна Razz Ако бях момче...лошо ти се пишеше Embarassed
Arrow Знаеш ли какъв процент от тинейджърките на нашата възраст имат гаджета??? Айде да кажем 50%. Знаеш ли колко от тях НАИСТИНА ИМАТ ГАДЖЕТА? Това значи да не си изневеряват , да се виждат често , да се целуват често , да се подкрепят , да им пука един за друг и прочие. Знаеш ли какъв е процента? Ако има 20% ще кажа БРАВО...истината е следната : с всяко поколение момчетата затъпяват все повече и повече и стават такива говеда че просто...и затова момичетата не ги искат! Но не е проблема в нас а в ТЯХ...толкова са тъпи че вече са останали сигурно 5 момчета в целия свят които знаят кфо значи думите РОМАНТИКА , СРЕЩА и ГАДЖЕ...на сичките момчета им е през _(_ за нас...За тва причината не е в теб! Спри да се обвиняваш за всичко!
Arrow Не е вярно че никой не те харесва! Просто по горе изброените причини никой не ти го казва защото момчетата са *вече обясних какво - погледни горе*...никога не можеш да си сигурна кой те харесва и кой не! Обясних защо. Момчетата просто не знаят как да го кажат...
Arrow Знаеш ли на колко хора любовта им е несподелена???? Бедна ти е фантазията...не искам да те разочаровам но това трудно се променя...почти през цялото време ще бъде така ... несподелено , несподелено , болка , болка , сълзи , мъка...докато не изстрадаш достатъчно и не дойде хубавия миг. Това е живота - ЛАЙНО! Тъпа раота Neutral Ако не беше така хората нямаше да познават значението на думата БОЛКА...по-точно МОМИЧЕТАТА! Щото момчетата мн рядко страдат...те мислят само за БРОЙКАТА! И не им пука за нас...Така че стегни се!flower
Arrow И аз не хода по купони. И много мои приятелки. И кфо от тва? Да не би да съм умряла??????? Не ти е нужен някакъв купон! Ако не знаеш как да се радваш на малките неща и всичко ти зависи от някфи купони...напрао ще те съжалявам...Това че не ходиш по купони не те прави задръстена! Важното е да имаш приятели които да те карат да се усмихваш! Ако нямаш това един купон няма да те накара да бъдеш щастлива! А ти имаш приятели - така че радвай се Smile
Arrow Не си зубар , не си и тъпчо. Ти си нормално момиче като всички нас!!!!!!!!!! По-средата си - на най-хубавото място Wink (Казвам ти го щото 7 години съм била зубар и не е толкова приятно колкото си мислиш...)
Arrow КАК ДА НЯМАШ БЕ???? ЧШШШ АЛО???? ОБИЖДАШ НИ!!!!!!!!!!!!!! Neutral Evil or Very Mad Crying or Very sad Мерси много Sad
Arrow ТИ СИ САМО НА 14! КАКВА ЦЕЛ , КАКВО ЧУДО??? Тва че нямаш цел можеш да го кажеш когато станеш на 30 , нямаш деца , нямаш мъж , нямаш работа , родителите ти те издържат и си все още девствена Razz До тогава да не съм го чула!!!!!!
Arrow Лъчо те познава. Просто както виждаш той не контактува с др зайки освен с тези от неговия клас! Забелязала ли си го????
Arrow Ако им е неудобно , то е защото си твърде готина и те харесват Embarassed Момчетата винаги се чувстват конфузно в компанията на яка мацка , точно както ти се чувстваш когато Лъчо е наоколо Smile И какво те накара да си го помислиш въобще????
Arrow Виж за майка ти не мога да ти помогна...Доколкото разбирам явно е прекалено строга. Но знай че тя те обича и го прави защото иска да постигнеш всичко , което тя не е успяла , да бъдеш по-добра от нея. Тя просто иска най-доброто за теб и не иска след време , когато проумееш всичко и помъдрееш да я обвиняваш че не те е стегнала (И не бързай да казваш "НЯма да го направя" защото мн хора са го казвали но после...). И не си единствената с такава майка. Мн деца са така Wink Просто майка ти много те обича Wink И не смей да казваш че не е така! ТАКА Е!!! Довери ми се Wink
Arrow Уау...това за полусестрата...уау...тука вече наистина нямам кометар...въпреки че не е толкова лошо бе! Хубаво е да си имаш някой който е твоя плът и кръв...знаеш ли колко са нещастни децата без сестра или брат (знаеш де...) Sad За тва не се сдухвай по тоя повод! Напротив - погледни го от хубавата страна , поискай да се срещнеш с нея Smile
Arrow Виж за вашите...Това се случва на доста хора. Любовта не е вечна и някой хора просто не могат да прекарат целия си живот с един човек. Не се самообвинявай или нещо такова...Просто го приеми. Нищо не е вечно... Neutral За съжаление Sad
Arrow Ами...намери начин да се виждате. Каква е причината? Защо не се виждаш с него? Question
Arrow Ох за Найденова какво да кажа...Ще остава Теди да се изкаже за нея...мисля че ще намери по-добри думи за да опише всичко и да те успокои...все пак я познава по-добре Wink Теди , ти си! ДАЙ ДАЙ Луд смях
Arrow Ааааа за ботушите - аз ходя с едни и същи ботуши вече трета година! Моля ти се не се оплаквай защото има хора дето не знаят кфо е БОТУШ и това да имат такива обувки си е направо мечта за тях! Да не съм те чула да се оплакваш за материални неща! Помни че има хора много по-зле от теб - такива без дом , пари , храна , семейство (да не продължавам...) Exclamation
Arrow За албума на Аврил - ти да си го купиш ли искаш бе???? За кфо кат може да го имаш безплатно - НЕТА Smile За тва са създадени комповете бе Razz
Arrow НАМЕРИ СИ ЗАБАВЛЕНИЕ Wink Гледай някой филм , слушай музика , танцувай , излез и се поразходи , прочети нещо интересно , поиграй в нета или на някоя от игрите на компа ти Wink
Arrow ЯЖ! eat
Arrow Ами...в тоя живот "няма не искам , няма недей"...тва да не ти е концерт по желание а Smile Razz

И кфо стана са??? Отрицателното в твоя живот стана 2-3 точки май а??? Стегни се моля ти се! Помни че винаги може да е по-зле така че се радвай на това което имаш! Защото "когато човек загуби нещо , чак тогава осъзнава какво е имал и колко ценно е било"...не позволявай да става така! Wink Ай със здраве {}
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Eгати shita! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eгати shita!   Eгати shita! Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 9:09 am

happy_cute написа:
Не се чувствам добре Exclamation Само се замислям за някои неща от живота.Не се харесвам Exclamation Аз съм една РЕВНИВА КУЧКА.Аз не заслужавам нищо,но искам всичко.Все пак имам чувството,че съм сама.И ме заболява коремчето само като се замисля Sad и съм зле във всичко

ОТРИЦАТЕЛНОТО В МОЯ ЖИВОТ

Arrow дебела съм
Arrow нямам гадже
Arrow никой не ме харесва
Arrow от което следва,че любовта ми вечно е несподелена
Arrow не ходя по купони
Arrow но не съм зубар,а и зле в оценките
Arrow нямам истински приятели
Arrow нямам цел в живота
Arrow Лъчо даже не ме познава
Arrow имам чувството,че на момчетата им е неудобно от мен
Arrow майка ми не ми е подкрепа
Arrow вчера научих,че имам полусестра от бащита линия
Arrow нашите са разделени от 11 години
Arrow не се виждам с баща ми
Arrow даскалката по математика си мисли,че я мразя
Arrow скъсаха ми се ботушите
Arrow нямам ботуши
Arrow има доста време докато излизе новия албум на Аврил
Arrow но майка ми няма да ми даде да си го купя
Arrow ще трябва да си тегля песните от албума й през нета
Arrow скучно ми е
Arrow яде ми се
Arrow не искам да ставам втори срок

ПОЛОЛОЖИТЕЛНОТО В МОЯ ЖИВОТ

Arrow имам компютър


Е НЯМА ДА ИМА ЧОВЕК,КОЙТО ДА МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ЗА ВСИЧКО Exclamation
Само за едно си права
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^ написа:
Arrow КАК ДА НЯМАШ БЕ???? ЧШШШ АЛО???? ОБИЖДАШ НИ!!!!!!!!!!!!!! Neutral Evil or Very Mad Crying or Very sad Мерси много Sad
истински приятели имам за другото го казваш,защото си ми приятелка


За Лъчо Love sucks Smile
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Eгати shita! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eгати shita!   Eгати shita! Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 10:04 am

това показва че не ме познаваш добре. През живота си до сега никога не съм казвала нещо защото еди кой си ми е приятел...Отношенията ми с хората не ми замъгляват преценката за тях ... Щом на най-добрата си приятелка мога да и кажа недостатъците в очите значи не говоря ей така напразни приказки щото някой ми е фр. Не те познавам достатъчно добре за да мога да ти кажа недостаъците но знам 2 от тях които просто мн ме дразнят...Захласваш се по прекалено много момчета и накрая излиза че нито един от тях не харесваш или харесваш само 1 (защото не може да изпитваш некфи баси чувствата към 200 човека) и другия ти недостатък е че имаш страшно ниско самочувствие за себе си. Не спираш да се самосъжаляваш и обвиняваш за чуждите проблеми...Това ме вбесява! Така че се стегни! Сичко тва ти го казвам не щото ти се карам а защото си ми приятелка и ми каза че съм ти говорила мили работи само щото си ми била фр. Не е така! Мога да говоря и лоши работи на приятелите си но не е препоръчително. И все пак ако имат някой лош недостатък който много пречи веднага казвам. Сама виждаш. Надявам се че не си приела сичко това лошо. Като ме опознаеш ще разбереш каква съм в действителност Wink Не съм flower за мирисане но изобщо не съм такава за каквато явно ме мислиш


п.п. Браво за Лъчо. Ще видим кфо ще мислиш утре Question
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Eгати shita! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eгати shita!   Eгати shita! Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 10:26 am

E сега за Лъчо не мога да не мисля Rolling Eyes А ти си много готина Cool Мисля в понеделник да го заговоря Wink
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Eгати shita! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eгати shita!   Eгати shita! Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 10:38 am

оооо мерси Embarassed поласкана съм {{{{{{{{{{}}}}}}}}}

аммм каК ще го заговориш??? смисъл къде???? и кфо ще му плямпаш??? Razz Ах лъчо лъчо късметлия си ти sunny Все пак админ sunny
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Eгати shita! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eгати shita!   Eгати shita! Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 10:49 am

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^ написа:
оооо мерси Embarassed поласкана съм {{{{{{{{{{}}}}}}}}}

аммм каК ще го заговориш??? смисъл къде???? и кфо ще му плямпаш??? Razz Ах лъчо лъчо късметлия си ти sunny Все пак админ sunny
Ами още не съм решила какво да го питам,но мисля за това да се допитам до Idea Радо Idea .Точно така той би трябвало да знае Question Ама ще трябва да се заговаряме с Лъчо не може така!Днеска си тръгна с някакво друго момиче!Какво прави тяа момче с тия гаджета не знам Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Eгати shita! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eгати shita!   Eгати shita! Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 11:59 am

хахаха....бас лова че аз знам повече от Радо Луд смях Амиии ти се разтапяш кат го видиш...нз точно как ще му кажеш и 1 дума Razz Smile тва ще трябва да се заснемеExclamation мирела Ами ще си тръгне я...кфо да праи...кат я няма Вал Smileinlove Ам мисля че и сама знаеш отговора на въпроса който зададе Razz не е нужно д ати го казвам Love sucks мирела
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Sponsored content





Eгати shita! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eгати shita!   Eгати shita! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Eгати shita!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Адски ми е зле хора помогнете-
Идете на: