Elle Magazine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elle Magazine

The best Fashion Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Какво сънувах.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 5:35 am

Ами всичко започна като аз,Софи от 8д,Михи,Гери и Мина бяхме на уроци в "Образователни технологии" по български,при Поли Петкова.Учихме,учихме някакви глупости и дойде мождучасието.Отидох до тоалетната,но по пътя натам видях РАДО.Явно "Образователни технологии" и "Хенри Форд" и бяха в една сграда.Изведнъж една огромна вълна от самочувствие или не знам какво ме обзе и аз грабнах РАДО за ръката и го заведох в кабинета ми по български.Там го запознах с всички мои приятели.После отидохме седнахме на една пейка и си говорихме,говорихме...

Изведнъж аз изчезнах и се появиха само РАДО и някакво момиче.Оказа се,че РАДО има дете от нея Sad И те се разправяха там за разноски и такива работи.

Мястото пак се промени аз,Вики и Мина бяхме в мезонет в Испания!Страшно готин,с фитнес,страшно готини стаи.Ние бяхме МОДЕЛИ!Щяхме да ходим на ревю,но се събудих ;(

А ти какво сънува Rolling Eyes

Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 5:50 am

уау...аз модел...УАУ Shocked Няма да откажа Smile Все пак получават хубавка заплатка sunny А иначе таз частта със Радо - тцтцт тва доказва кфо копеле е и не знае къде да го пъха ЯВНО Луд смях Razz

Ами аз...аз сънувах Луд смях ЕНЧЕВЛуд смях Не знам защо точно него сънувах но...беше факт. Та намирахме се на някакъв плаж целия клас нали. И аз говорех с Виктор и му благодарях за нещо...забравила съм какво ама беше нещу супер важно. МАйче защото на предишния ден ми беше помогнал да заведем Бети (сестра ми) до болницата защото умираше Crying or Very sad Както и да е. Та благодарях му аз на Виктор и в следващия момент дойде Енчев и ми каза че иска да поговорим за нещо. И аз мн се учудих щото сички знаете че той не ми говори нали и се учудих супер мн кфо па иска от мене. И отивам аз с него и седнахме на брега на плажа и той нещо ми говореше....не помня какво но помня че накрая му зашлевих баси шамара...чак мен ме заболя. Нещу май ми каза че съм била курва ли кфо беше. И после изведнъж се озовах под някфи чадъри с Мира , Мина , Вики и Алекс и говорехме за нещо. И аз видях Енчев и Софи от 8д...ТЕ СЕ ЦЕЛУВАХА Shocked Shocked Shocked Напрао бях в шок...и аз изкрещях Smile И отидох и дръпнах Софи и и викам "КАКВО ПРАВИШ БЕ?" а тя ми вика "Ами ние сме гаджета" Shocked Shocked И аз се шокирах 3 пъти повече и май припаднах Луд смях И се събудих...баси съня SmileNeutral
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 5:58 am

Да ти кажа частта,в която Софи 8д ти казва,че са си гаджета с Енчев май май нистина може да стане реалност Exclamation За другото нищо не мога да ти кажа Rolling Eyes Леле тая Софи какво сме я засънували всички Луд смях
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 6:01 am

ВЕРНО ЛИ БЕ affraidaffraidaffraidaffraidaffraidaffraid НЕНЕН ТАЯ Е ЛУДА!!!!!!!!!! ТЯ ИЗОБЩО ... АМА ТОЙ... АМА ТЯ....АМА КАК БЕ????????? ТОЙ ЕНЧЕВ НЕ СТАВА ЗА ГАДЖЕ...НЕОПИТЕН Е...ЛЕЛЕЛ НЕНЕНЕНЕННЕНЕ СПРЕТЕ Я БЕ Shocked Shocked Shocked ПРЕКЪСНЕТЕ СИЧКО ДОКАТ Е ОЩЕ В ЗАРОДИШ scratch scratch scratch
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 6:04 am

А сега се сетих за още един сън с РАДО.Значи той не беше с РАДО а просто се мерна в съня ми.Бяхме на спирката с Мина и той мина с една коса ама до раменете мазна,вързана само леко отзад.Сега ще се опитам да намеря в нета някоя снимка,която да го оприличава.....Абе нещо такова беше Arrow Какво сънувах. PrisonBreakPeterStormmare4
ама в този сън той не беше главно лице,а в онзи първия беше в-сън-който-показва-че-го-харесвам Embarassed
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 6:05 am

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^ написа:
ВЕРНО ЛИ БЕ affraidaffraidaffraidaffraidaffraidaffraid НЕНЕН ТАЯ Е ЛУДА!!!!!!!!!! ТЯ ИЗОБЩО ... АМА ТОЙ... АМА ТЯ....АМА КАК БЕ????????? ТОЙ ЕНЧЕВ НЕ СТАВА ЗА ГАДЖЕ...НЕОПИТЕН Е...ЛЕЛЕЛ НЕНЕНЕНЕННЕНЕ СПРЕТЕ Я БЕ Shocked Shocked Shocked ПРЕКЪСНЕТЕ СИЧКО ДОКАТ Е ОЩЕ В ЗАРОДИШ scratch scratch scratch
Ама те се гонят по коридорите и просто очаквам да стане разбираш ли Question
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 6:09 am

Господ да я пази...pale Ше се разочарова супер мн...той е супер неопитен ... не си е имал до са гадже бе...оффф майко майко...affraid Question М/у др и аз съм го забелязала тва обаче си мислех че само нали така на базик...той енчев се закача с момичетата...абе мани мани Evil or Very Mad А тва за Радо - ти кога ше го забравиш него???
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 201
Age : 31
Registration date : 30.12.2006

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 6:13 am

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^ написа:
А тва за Радо - ти кога ше го забравиш него???
Ами след 5 дена Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Ами за съжаление последно ще се видим на шести или на седми Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad което е хипер гадно и коремчето ме заболява като си го помисля Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
https://elle.catsboard.com
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 6:14 am

ох горкичкото SadSadSad недей недей Галене Галене Галене
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 7:27 am

a zna4i ne sam samo az deto sanuvam gluposti A???
posledniq san koito sanuvax be6e 4e s edna fr-ka karame kolela i nai interesnoto pu6im dokato karame i posle tq pada v nqkva dupka nasred ulitzata golqma kolkoto grand canyon Very Happy posle az kazvam na texnite i te po4vat da se smeqt abe kvo da vi kaza tapotii sanuvam vse scratch scratch scratch scratch
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 11:15 am

Луд смях Луд смях Луд смях
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 8:41 am

koe mu e sme6noto ako moga da popitam,a? scratch confused
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 10:26 am

It doesn't matter Wink Аз па снощи бях вдъхновена от книгата "Шестте дни на кондора" и сънувах че съм агент на ЦРУ и разкривах някакво престъпление ама съм забравила какво...Embarassed Razz
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 10:51 am

Just for information it matters already,but forget it.Its not wortless. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 11:24 am

Oh...It's very difficult to inderstand. With few words - I'm stupid Smile Just little but enogh to laugh on everything Луд смях Now really forget it , ok? Wink
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 11:29 am

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^ написа:
Oh...It's very difficult to inderstand. With few words - I'm stupid Smile Just little but enogh to laugh on everything Луд смях Now really forget it , ok? Wink
oh to forget ei alright i will forget because i dont think we shoud dissagree about that because the reason is stupid so are we ok,neighbour? Smile I think neighbours shoud saport each other,dont you think ?
Върнете се в началото Go down
stedi_gen




Брой мнения : 181
Age : 31
Localisation : Tree hill
Registration date : 31.12.2006

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeПон Фев 05, 2007 4:57 am

Awe wie ste loco we Луд смях Луд смях Луд смях Луд смях
Върнете се в началото Go down
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^

^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^


Брой мнения : 267
Age : 32
Localisation : Somewhere above the stars =)
Registration date : 08.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeПон Фев 05, 2007 5:56 am

xrisi написа:
^fenka{{P}}EvAnEsCeNcE^ написа:
Oh...It's very difficult to inderstand. With few words - I'm stupid Smile Just little but enogh to laugh on everything Луд смях Now really forget it , ok? Wink
oh to forget ei alright i will forget because i dont think we shoud dissagree about that because the reason is stupid so are we ok,neighbour? Smile I think neighbours shoud saport each other,dont you think ?
Ok Razz Np Razz Now en bulgarian cause I keep my ability "I can speak English" for one boy inlove It's a long story bounce love
Върнете се в началото Go down
http://snimka.bg/album.php?album_id=47588
min4e_1188

min4e_1188


Брой мнения : 56
Age : 32
Registration date : 08.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeПон Фев 05, 2007 8:17 am

като малка някой ми бе6е казал 4е като сънува6 не6то 4етвъртук срещу петък то се слу4ва и една моя френдка бе6е сънувала тея дни 4е ни прегазва кола пред детската градина и после ме бе6е страх да преси4ам една седмица.
извод:още съм жива
flower
Върнете се в началото Go down
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeПон Фев 05, 2007 9:41 am

togava xora molete se za men az kvito gluposti sanuvam lelelele scratch
Върнете се в началото Go down
min4e_1188

min4e_1188


Брой мнения : 56
Age : 32
Registration date : 08.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeПон Фев 05, 2007 9:43 am

е то не и аз ги сънувам едни такива глупости .Ако бях суеверна ве4е трябва6е да сам осакатенаEvil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Xrisi

Xrisi


Брой мнения : 144
Age : 32
Registration date : 16.01.2007

Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitimeПон Фев 05, 2007 9:46 am

Луд смях az v 4etvartak nqma da spq zna4i
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво сънувах. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувах.   Какво сънувах. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво сънувах.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elle Magazine :: Fashion :: Всичко за теб :)-
Идете на: